Okładka - Akty wiary

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7359-615-3
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Historia trójki młodych ludzi ukazana na tle nowojorskiego Brooklynu, izraelskich kibuców, nowoczesnej Brazylii i świętych miast - Rzymu i Jerozolimy. Tim Hogan - porzucony przez ojca, wychowywany przez ciotkę, odnajdzie swój dom w Kościele. Pomomo przyjętych święceń kapłańskich nie będzie w stanie uchronić się przed wielką namiętnością, która rozpali jego duszę... Dan Luria - syn powszechnie szanowanego rabina. Zamiast iść w slady ojca i objąć duchowe przewodnictwo gniny ortodoksyjnych nowojorskich Żydów, złamie jego serce i nie uzyska przebaczenia... Deborah Luria - wychowana w pokorze, w imię zakazanej miłości przeciwstawi się rodzinie, wybierając własna drogę do Boga.
bookworm plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-02-12, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2016,
Wciągająca,a już rzadko o której książce tak mogę powiedzieć.Przenosi w różne rejony świata wraz ze swoimi bohaterami. Mnóstwo informacji o judaizmie nie tylko dla pasjonatów religioznawstwa.Mówiąca o wartościach ważnych dla człowieka,niezależnie w jakich czasach żyjemy.Ponadczasowa.
patusia1990 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-22, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,
Ksiązka, która wskazuje podstawy judaizmu. Piękna opowieść o miłości i związane z nimi konsekwencjami, gdy pochodzi się z dwóch rożnych kultur.
hagaki Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,Mam,