Ale to nie wszystko

Najnowszy zbiór opowiadań Jeffreya Archera Ale to nie wszystko to prawdziwy róg obfitości. Opowiadania te, mówiące o zdobywaniu fortuny, o nie zawsze kryształowych interesach, o miłości, świetne napisane, obfitujące w realia i zabarwione ciepłą ironią, różnią się charakterem, tematem i miejscem akcji, ale łączy je jedno – zaskakujące, przewrotne zakończenie. Każdy, kto ceni sobie dobrą lekturę, znajdzie tu dla siebie coś fascynującego.\r\n\r\nJeffrey Howard Archer (ur. 1940), polityk, autor bestsellerowych powieści, przeważnie z wątkiem sensacyjnym. Studiował na uniwersytecie w Oksfordzie. Był posłem w Izbie Gmin, pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Partii Konserwatywnej. W lipcu 2001 r. Archer, oskarżony o złożenie fałszywych zeznań i nadużycie prawa w sprawie o zniesławienie z 1987 roku, został skazany na 4 lata pozbawienia wolności. W więzieniu spędził 2 lata, ale efektem odsiadki jest Dziennik więzienny oraz powieść Synowie fortuny.\r\nPierwsza powieść Archera, Co do grosza, została wydana w 1974 roku i osiągnęła znaczną popularność w Wielkiej Brytanii. Trzecia, Kane i Abel (1979), stała się międzynarodowym bestsellerem. Wkrótce obie książki zostały sfilmowane, na ich podstawie nakręcono miniseriale prezentowane w wielu telewizjach na całym świecie. Sławę Archera jako autora bestsellerów, piszącego o bogactwie, niepohamowanej ludzkiej ambicji i żądzy władzy, ugruntowały kolejne powieści: Córka marnotrawna, Sprawa honoru, Złodziejski honor, Stan czwarty.

Informacje dodatkowe o Ale to nie wszystko:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2010-10-19

Kup książkę Ale to nie wszystko

Ale to nie wszystko - opinie o książce

Avatar użytkownika - klaud
klaud