Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla początkujących

Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla początkujących (A1-B1) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się ważnych zwrotów konwersacyjnych niezbędnych do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi.

Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością!

- Ucz się łącznie 1600 zwrotów konwersacyjnych, wyrażeń i zdań - poznaj użycie gotowych wzorców komunikacyjnych, utrwal reguły gramatyczne.

- Poznaj prawidłową wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich zwrotów i zdań oraz ich tłumaczeń

- Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania)

- Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz!

- Twórz własne playlisty nagrań wymowy i ucz się mobilnie - w drodze do pracy lub szkoły!

Fiszki PLUS to rozbudowana seria fiszek, ułożona w wygodny system, dzięki któremu można samodzielnie zdecydować, od którego poziomu zacząć naukę. W ramach serii dostępne są wszystkie trzy poziomy zaawansowania - początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany - oraz fiszki tematyczne: Business English dla znających podstawy i średnio zaawansowanych, a także Kolokacje.

Informacje dodatkowe o Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla początkujących:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-07-01
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla początkujących

Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla początkujących - opinie o książce

Avatar użytkownika - Armagedon
Armagedon
Przeczytane:2015-07-06, Ocena: 3, Przeczytałem,
Takiej Polski chce Józef Piłsudski
Okładka ksiązki - Takiej Polski chce Józef Piłsudski

Seria wydawnicza ,,Przywrócić Pamięć" ma przybliżyć współczesnemu społeczeństwu publikacje założycieli ruchu skautowego, twórców rozwoju idei i metodyki...

Kot-o-ciaki. Nowa kolekcja bajek
Okładka ksiązki - Kot-o-ciaki. Nowa kolekcja bajek

Pianka, Budyń i Krakers to trzy rude koty, których perypetie rozbawią cię do łez! Sprawdź, co się stało, gdy kociaki zapragnęły zostać superbohaterami...