Okładka książki - Angielski Gamebook z ćwiczeniami. Enigmas

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: elibri

Kalejdoskop możliwych scenariuszy, dziesiątki z pozoru trywialnych wyborów, przypadkowe spotkania otwierające nowe możliwości - wszystko to znajdziesz w Gamebooku Enigmas. Wyślij bohaterów w podróż na Ukrainę tropem zagubionej książki Schulza, do Death Valley w poszukiwaniu UFO, do Berlina po Złotego Niedźwiedzia za najlepszy film, do słotnej Szkocji śladami wspomnień... Ty kierujesz losami postaci, a kto kieruje Twoim życiem?

Angielski Gamebook z ćwiczeniamiEnigmas to niekonwencjonalny kurs językowy, z którym mimochodem uczysz się języka. Gra fabularna, w której decydujesz o losach bohaterów, pochłonie cię bez reszty! Korzystaj z książki wielokrotnie i poznaj wszystkie zakończenia historii. Zasady gramatyczne i słownictwo przyswoisz w naturalny sposób podczas czytania opowieści i rozwiązywania ćwiczeń.

Z Gamebookiem:

decydujesz o losach bohaterów i wybierasz zakończenie opowieści

prowadzisz wciągającą grę fabularną, za każdym razem konstruując unikalną historię

czytasz bez przeszkód dzięki tłumaczeniom słówek na marginesie

rozwiązujesz liczne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne

poznajesz Real English i utrwalasz gramatykę na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1)

Avatar użytkownika - Zakladka
Zakladka
Przeczytane:2016-05-30, Ocena: 6, Przeczytałem,
Sama idea gamebooka była dla mnie bardzo intrygująca. Sterowanie losem bohatera? Decydowanie o tym co zaraz zrobi? Bardzo chętnie! Podjęłam więc zadanie prześledzenia obu historii i zapoznania się z tymi nowościami. Zaczynajmy! Fabuła tych historii jest równie ciekawa. Wiadomo, że nie są one bardzo skomplikowane, ale potrafią zaskoczyć. Bardziej wciągnęłam się w "Enigmas", ale myślę że to dlatego że w przypadku tej książki nie musiałam zerkać na tłumaczenia wyrazów, tylko czytałam, jako że jest ona dla osób o słabszej znajomości języka angielskiego. Co do dopasowania komplikacji językowych do znajomości języków, uważam iż "Enigmas" jest odpowiednie dla osób kończących gimnazjum, a "Near death experience" raczej dla licealistów. Typowe są też zadania dołączone do książki.n Nie jestem nauczycielem języka angielskiego, więc nie stwierdzę czy są one adekwatne do nauki przed maturą czy egzaminami, ale wydają mi się bardzo podobne do tych, które robiliśmy z klasą na lekcjach. Czy książka uczy? Niewątpliwie tak. Czytając zapamiętałam wiele wyrażeń i zwrotów, a robiąc zadania jeszcze bardziej je utrwaliłam. Czy polecam? Jasne! Nawet mimo iż mam obecnie wakacje i mam dość uczenia się, to po tę pozycję chętnie sięgnęłam i momentalnie pochłonęłam.
Angielski Kryminał z ćwiczeniami Tomorrow Never Knows
Kevin Hadley0
Okładka ksiązki - Angielski Kryminał z ćwiczeniami Tomorrow Never Knows

Senne, nadmorskie miasteczko u południowych wybrzeży Wielkiej Brytanii. Bezdomny Mark przez uchylone drzwi w jednym z domów spostrzega leżące na podłodze...

Audio Kurs Jęz. angielski dla średniozaawansowanych Adventure + CD
Kevin Hadley0
Okładka ksiązki - Audio Kurs Jęz. angielski dla średniozaawansowanych Adventure + CD

Audio Kursy to seria płyt wraz z podręcznikiem do samodzielnej nauki języka angielskiego, do słuchania: w domu, w samochodzie, w podróży, w drodze do pracy...

Top 5 książek
Złodziejka książek