Czy wierzysz w to, że czuwa nad tobą anioł? Czy wierzysz, że nawet w największych kłopotach nie jesteś sam? Czy wierzysz w cuda?

Zobacz, jak działa Bóg!

Każdy z nas szukał w swoim życiu dowodów na to, że nie jest sam, że rozwiązanie problemów i trudności, z którymi się zmagamy, nie będzie spoczywało wyłącznie na naszej głowie. A ilu z nas rzeczywiście zauważa w swoim życiu obecność aniołów, małe codzienne cuda i spotkania z niebem na ziemi? Nadszedł czas na to, żeby szeroko otworzyć oczy na rzeczywistość pozornie niewidoczną!

Książka Jamesa Stuarta Bella zabiera nas do świata niezwykłych anielskich interwencji, pokazuje mocne dowody na działanie Boga i Jego pomocników w każdej chwili naszego życia. Przede wszystkim jednak daje pewność, że Bóg jest zawsze obecny, troszczy się o nas i o nasze szczęście.

Informacje dodatkowe o Aniołowie, cuda i niebiańskie spotkania. Prawdziwe historie i niezwykłe wydarzenia:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-09-15
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Aniołowie, cuda i niebiańskie spotkania. Prawdziwe historie i niezwykłe wydarzenia

Aniołowie, cuda i niebiańskie spotkania. Prawdziwe historie i niezwykłe wydarzenia - opinie o książce

James Stuart Bell0
Okładka ksiązki - Jezus mówił dziś do mnie. Historie cudownych spotkań dzieci z Jezusem i aniołami

UCZ SIĘ WIARY OD DZIECI! Jezus przykazał nam, żebyśmy stawali się jak dzieci, to znaczy - zaufali Mu w stu procentach i polegali nie na swoich umiejętnościach...

Spotkania z Jezusem
James Stuart Bell0
Okładka ksiązki - Spotkania z Jezusem

,,Kiedy patrzyłam w zdumiewające oczy Chrystusa - nie potrafię nawet powiedzieć, jakiego były koloru - dotarło do mnie, jak całkowicie mój Zbawca troszczy...