Babskie Fanaberie, czyli jak przestać całować żaby i spotkać swojego księcia

Czy można jeszcze napisać coś nowego na temat związków damsko-męskich? Tak, ta pozycja jest tego dowodem i pokazuje relacje z zupełnie innej perspektywy. Zapadające w pamięć i poruszające teksty z ćwiczeniami są jak osobista podróż, która pozwala zrozumieć rządzące nami mechanizmy oraz przynosi odpowiedzi na pytanie - czemu dotychczasowe związki partnerskie nie działały.Ta pozycja ma także dodatkowy "efekt uboczny", po przeczytaniu tekstów i wykonaniu ćwiczeń znacząco wzrasta poczucie wartości oraz szacunek do samej siebie.

"Ta książka to więcej niż poradnik... to skarb. Każda kobieta bez wyjątku czy jest sama czy w związku powinna mieć tę książkę i z niej korzystać. To jest pozycja, do której się wraca....Wskazówki/teksty w niej zawarte są bezcenne. To rozłożenie na czynniki pierwsze tego, co dla wielu z nas niby jest oczywiste, ale jak widać nie jest. To przede wszystkim stanięcie w prawdzie przed samą sobą, wzięcie odpowiedzialności za siebie, ale tak uczciwie i wszystko naprawdę staje się proste"

Informacje dodatkowe o Babskie Fanaberie, czyli jak przestać całować żaby i spotkać swojego księcia:

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Data wydania: 2015-07-22
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7859-533-5

Kup książkę Babskie Fanaberie, czyli jak przestać całować żaby i spotkać swojego księcia

Babskie Fanaberie, czyli jak przestać całować żaby i spotkać swojego księcia - opinie o książce

Avatar użytkownika - Febra
Febra
Przeczytane:2016-01-02, Ocena: 4, Przeczytałam, Przeczytane w 2016r,
Gdybym miała córkę to tę książeczkę bym jej podrzuciła. Wiedza podana na talerzu do której ja dochodziłam sama i to boleśnie. Czy książka ta zmieniłaby coś w moim życiu, gdybym przeczytała ją wiele lat temu? Może, ale wymagałoby to zdjęcia różowych okularów, uzbrojenia się w obiektywizm i odsunięcia lęku, że to co widzę może być prawdą.