Bałagan

Debiutancka książka Wydawnictwa iKropka, przedstawiająca bałagan jako kolorowego przyjaciela pewnej zwyczajnej rodziny. Każdy z nas miał okazję go poznać. Być może nie każdy chciał go zrozumieć. Dlaczego zadomowił się w naszym mieszkaniu? Jak do nas trafił? Kto znajduje z nim wspólny język? Czy jest szkodliwy, jak sobie z nim radzić i czy można z nim normalnie żyć? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w bogato ilustrowanej opowieści z przesłaniem edukacyjnym „Bałagan".

Szczegółowe, bogate ilustracje pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność małego czytelnika. Mnogość elementów sprawia, że dziecko za każdym razem odkrywa coś nowego, dzięki czemu „Bałagan" szybko się nie nudzi. Jest to opowieść z przesłaniem oraz świetny pretekst do rozmowy, a także pomoc dla rodziców, by uczyć dzieci dbania o porządek i odpowiedzialności za swoje rzeczy.

Informacje dodatkowe o Bałagan:

Bałagan - opinie o książce

Avatar użytkownika - AgnieszkaG
AgnieszkaG
Przeczytane:2015-01-10, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Wspaniała treściowo i graficznie :)
Avatar użytkownika - czytelniczka22
czytelniczka22
Przeczytane:2013-03-30, Ocena: 6, Przeczytałam,
Zastanawiam się, jak to jest tutaj z tymi ocenami. Jest np. jedna ocena - 6, a system często pokazuje ocenę dużo niższą, np. 2 lub 3. Z tego, co zdążyłam zauważyć, nie zawsze, ale często przy dodawaniu książek do biblioteczki (do przeczytania) bez ich oceny, lub gdy wpisuję komentarz bez oceny, system traktuje to jako ocenę 0, co zaniża ogólną ocenę książki. Coś więc tu nie działa, jak powinno. Poza tym, kiedy zaznaczam, że ocena ma nie być widoczna dla wszystkich, to też nie działa. Z kolei, przy niektórych książkach ocen jest znacznie więcej niż osób wymienionych w tej rubryce. Jak to więc działa? Raz działa, a innym razem nie? Pozdrawiam.
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;