Okładka - Balsam dla duszy dziewczyny

Balsam dla duszy dziewczyny

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: brak danych
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Podręcznik przetrwania dla dziewczyn. ?Życie dziewczyn we współczesnych czasach bywa skomplikowane i trudne. Co jest ważniejsze: dobry fenotyp czy genotyp? Lepiej być prymuską czy dziewczyną w stylu glamour? Jeśli masz takie dylematy, sięgnij po pomocną dłoń ? w tym wypadku książkę Balsam dla duszy dziewczyny?. Catherine Lee, wydawca Discovery Girls Od lalek Barbie do pierwszego biustonosza, od przytulania się do pluszowego misia po taniec w ramionach pierwszego chłopaka ? czas dorastania to okres rewolucyjnych zmian.Czytając Balsam dla duszy dziewczyny, zrozumiesz, że zagubienie, presja rówieśników, odrzucenie, rozwód rodziców, strata bliskiej osoby ? to problemy, z którymi można sobie poradzić. W tej książce znajdziesz też zabawne historyjki z gatunku ?tylko dla dziewczyn?, opowieści o przyjaźni, wstydliwych momentach, zmianach zachodzących w ciele i pierwszych miłościach. W każdej zawartej tu opowieści znajdziesz dowody na to, że inne dziewczyny przechodzą przez to samo co ty, i że nie jesteś odosobniona.
Karmelek3 Linia koment
Przeczytane:2014-08-07, Na półkach: Przeczytałem,