Bandyta. Audiobook

W wieku kilkunastu lat uciekł z domu i zaczął stawiać pierwsze samodzielne kroki - na ścieżkach zła. Poruszał się na nich coraz szybciej i pewniej, przekraczając wkrótce granice mrocznego świata przestępczości zorganizowanej.

Stał się człowiekiem o wielu twarzach. Był złodziejem, przemytnikiem, oszustem, sutenerem. W końcu piekło, które sam stworzył, zaczęło się o niego upominać. Bywają sytuacje, gdy nie ma już drogi powrotnej. Na pewno?

BANDYTA w więziennej celi po raz pierwszy w życiu postanowił stoczyć dobrą walkę w obronie więzi łączącej go z córką. W czasie tych zmagań wkroczył na drogę odmienną od tych, którymi podążał dotychczas. Dokąd go zaprowadzi?

BANDYTA to powieść autobiograficzna. Dedykuję ją wszystkim, którzy nie zgadzają się na osądzanie drugiego człowieka bez poznania tajemnic, które w sobie kryje. GABRIEL GLINKA

Najzimniejszy s...syn jakiego ścigałem Podinspektor w stanie spoczynku IRENEUSZ GALANCIAK Centralne Biuro Śledcze Komendy Głównej Policji

Wstrząsające, bo prawdziwe. Naprawdę polecam! ARTUR DZIURMAN

Bandyta. Audiobook - opinie o książce

Avatar użytkownika - arven1989
arven1989
Przeczytane:2016-04-11, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 w 2016, Audiobook,
im dalej w las tym bardziej idzie sie pogubić wiem, że to opowieść, która miała na celu przedstawienie nawróconego, zaczynała się mocno jak powieść sensacyjna ale........... trochę poszarpane tematy, jak dla mnie minus narracji, mam niedosyt, z drugiej strony czasem się wyłączałam a sam koniec mnie nie przekonuje wcale. Nie chcę oceniać czyichś przeżyć bo nie powinno się tego robić, ale całość wypada średnio mimo że Artur Dziurman dodaje tu smaczków.
Bandyta
Gabriel Glinka0