OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2016-02-22
ISBN: 978-83-7971-281-6
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Baśnie dobre na wszystko
Jak w prosty sposób przekazać dziecku, co w życiu jest naprawdę ważne? Jak je przekonać, że zawsze warto mieć nadzieję? Jak pokazać różnicę między dobrem a złem? Z pomocą przyjdą mądre opowieści, w których drzemią przesłania na całe życie. Pobudzanie wyobraźni i poruszanie małych serc dobrymi baśniami to doskonała metoda kształtowania dziecięcego charakteru. Kolorowe ilustracje czynią tę książkę ciepłą i przyjazną publikacją dla dzieci.

Odbiorcy:
– dzieci lubiące słuchać ciekawych i mądrych opowieści;
– rodzice i opiekunowie szukający sposobu na przekazanie dziecku ważnych wartości w życiu.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– ciekawi i pobudza wyobraźnię;
– skłania do myślenia i mówienia o ważnych wartościach;
– zachęca do czytania dzięki kolorowym ilustracjom.
Recenzja
catarina78 Linia koment
Przeczytane:2016-05-11, Na półkach: Przeczytałem,

Dobro, miłość, piękno, prawda – to wartości niezmiernie ważne. Niestety, często o nich zapominamy w pogoni za ułudą codzienności. Bajki dla dzieci bywają głupiutkie, nie wnosząc w życie nic prócz chwilowej rozrywki. Ksiądz Jan Warta spróbował jednak opowiedzieć dzieciom takie baśnie, które mają przekonać najmłodsze pokolenie, że bycie dobrym jest ważniejsze od posiadania najnowszych zdobyczy techniki.

Wraz z autorem wkraczamy do pięknego świata baśni w dawnym stylu. Są tu królewny, cudowne pierścionki, jest szewc, motyw szukania szczęścia, wreszcie - marzenie o raju

Cień jabłoni