Batman Detective Comics, tom 7, Anarky. Nowe DC Comics

Siódmy tom serii o kryminalnych przygodach Batmana oraz jego pomocników i policjantów z Gotham. Album składa się z kilku opowieści.

W pierwszej z nich Mroczny Rycerz i szef policji lotniska zajmują się sprawą wirusa uwolnionego przez międzynarodowego ekoterrorystę. Z kolei w Anarky, głównej historii zbioru, Nietoperz staje przed wielkim wyzwaniem - musi zapanować nad rewoltą tłumu, wywołaną przez nieznanego wcześniej anarchistycznego łotra o przydomku Anarky. W tym śledztwie Batman współdziała z oficerem policji Harveyem Bullockiem, który wcześniej nie ufał obrońcy Gotham i dążył do jego aresztowania. Obaj szybko przekonują się, że tylko pracując razem, zdołają zapobiec rozlewowi krwi na ulicach miasta i schwytać tajemniczego przywódcę powstania. Co ciekawe, kluczem do sukcesu okaże się rozwikłanie zagadki dzieciństwa Szalonego Kapelusznika.

Głównymi autorami historii z tego albumu są Francis Manapul i Brian Buccellato, znani wcześniej ze wspólnej pracy nad opowieścią o Flashu oraz z szóstego tomu Detective Comics.

Informacje dodatkowe o Batman Detective Comics, tom 7, Anarky. Nowe DC Comics:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017-05-10
Kategoria: Komiksy
ISBN: 9788328119161

Kup książkę Batman Detective Comics, tom 7, Anarky. Nowe DC Comics

Batman Detective Comics, tom 7, Anarky. Nowe DC Comics - opinie o książce

Nieboszczyk mąż. Część 2. Słuchowisko na motywach powieści Joanny Chmielewskiej . Książka + CD
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Nieboszczyk mąż. Część 2.  Słuchowisko na motywach powieści Joanny Chmielewskiej . Książka + CD

Słuchowisko na motywach powieści Joanny Chmielewskiej Nieboszczyk mąż część 2. Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie?! (Nie)Boszczyk mąż wprowadza nas...

Kreta. Przewodnik
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Kreta. Przewodnik

Wielkość Krety i sposób życia mieszkających tu ludzi sprawiają, że przypomina ona bardziej państwo niż wyspę. Jej mieszkańcy są tak dumni ze swego...