Okładka - Battlefield: Bad Company -  poradnik do gry

Battlefield: Bad Company - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2008
Dodał/a książkę:helion

W poradniku do gry "Battlefield: Bad Company" znajdziecie opis przejścia wszystkich zadań dla pojedynczego gracza, porady dotyczące rozgrywki w trybie multiplayer, opisy pojazdów, map, dostępnych typów rozgrywki oraz listę wszystkich osiągnięć.

Battlefield: Bad Company - oficjalny polski poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

• Ghost Town (cz.1) (Kampania)
  • Welcome to Bad Company (cz.1) (Kampania)
  • Acta Non Verba (cz.1) (Kampania)
  • Złoto do odnalezienia - Crash and Grab (Kampania)
  • Broń stacjonarna
  • Crossing Over (cz.1) (Kampania)
  • Par for the Course (cz.1) (Kampania)
  • Air Force One (Kampania)
  • Ghost Town (cz.2) (Kampania)
  • Broń do odnalezienia (cz.2) (Kampania)

Informacja o grze

Strzelanka pierwszoosobowa z kampanią solową i rozbudowanym trybem multiplayer. Gra cechuje się misjami o dość otwartej strukturze i ciekawą sensacyjną fabułą. Prawdziwymi atutami produkcji są system destrukcji otoczenia, który pozwala zrównać z ziemią całe budynki oraz obecność pojazdów na polu bitwy. Podobnie jak poprzednie odsłony serii, Bad Company zawiera rozbudowany tryb multiplayer.

Gra Battlefield: Bad Company, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2008 roku i dostępny jest na platformach: PS3, X360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.