Bazylek daje sobie radę

Opowieść nie tylko o męskiej przyjaźni, kowbojskich wyczynach, uciechach kulinarnych i towarzyskich - to zaproszenie do świata, w którym zwykłe wyjście do supermarketu może zmienić się w prawdziwą przygodę.

Informacje dodatkowe o Bazylek daje sobie radę:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: b.d
ISBN: 83-7414-042-9

Kup książkę Bazylek daje sobie radę

Bazylek daje sobie radę - opinie o książce

Avatar użytkownika - sw3112
sw3112
Przeczytane:2015-02-03, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
łatwa, lekka i przyjemna, ale nie infantylna. Dobry humor, szczypta miłości i radości. OK
Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2013-08-09, Ocena: 5, Przeczytałam,
bardzo zabawna opowieśc o codzienności, wcale nie szarej:) ale kolorowej :) bo "świat bez dzieci, byłby jak niebo bez gwiazd:)
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2013-06-25, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, ROK 2013 PONAD WYZWANIE,
Całe mnostwo zabawnych, a co najważniejsze wziętych z życia, króciutkich anegdotek o przedszkolaku Bazylim. Polecam kobietom w ciąży i wszystkim przyszłym rodzicom, niech wiedzą co ich czeka:P
Avatar użytkownika - bachacz
bachacz
Przeczytane:2018-05-16, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Uczeń tej samej szkoły w równoległej klasie podstawówki, dawny kolega i sąsiad z podwórka -Jacek Pałka , nieżyjący niestety mój rówieśnik jest autorem przeczytanej przeze mnie książki. O tej książce zrobiło się głośno kiedy została wydana. W końcu nie za wielu autorów wywodzi się z naszej "urokliwej miejscowości". Słyszałam, wiedziałam a jednak z powodu różnych wymówek nie sięgałam po tę lekturę. Teraz, kiedy już udało mi się ją "zaliczyć", zapewne inaczej ją postrzegam niż miałoby miejsce w czasie kiedy była nowością. O czym traktuje ta sympatyczna książka? O ojcu małego chłopca, którego on wychowuje z nikłym udziałem "rodzicielki Bazylka", o męskich relacjach, o rozmowach, zabawach, czyli o tym wszystkim z czym związane jest bycie rodzicem. Jest to relacja szczególna, bardziej kumpelska, gdzie ojciec jest przyjacielem, z którym można podyskutować, wynegocjować, wspólnie poszaleć i poprzytulać się. Czasami to dwaj chłopcy, z których jeden jest tylko troszkę starszy i chodzi na "uczelnię" uczyć a nie być uczonym. Ta książka jest czymś więcej niż lekturą. Dla bohatera jest relacją i świetną kroniką z czasów dzieciństwa. Jackowi udało się wprowadzić w życie pomysł, który miewa wielu rodziców a niestety niewielu realizuje. Króciutkie notatki z różnych wydarzeń związanych z synem stają się czymś na wzór albumu fotograficznego bez zdjęć za to z ich opisami. To chwytanie chwil, które niejednokrotnie umykają w zapomnienie. Jacek sprawił , że jego syn ma najlepszą z możliwych pamiątkę z dzieciństwa. A dla postronnego czytelnika to możliwość zajrzenia w prywatność, zauważenia jednego z możliwych sposobów na wychowanie i przede wszystkim doskonała, lekka lektura. Polecam.

Na kłopoty - Bazylek
Pałka Jacek0
Okładka ksiązki - Na kłopoty - Bazylek

Rzeczywistość nie może być nudna, kiedy jest się ojcem rezolutnego siedmiolatka. W nowej części przygód Bazylka i jego taty chłopiec odkrywa Internet,...