Bella - między pępkiem a granicą majtek

Książka, napisana z ogromnym polotem. Ukazuje doskonałość dialogu pomiędzy człowiekiem, a człowiekiem. Fascynująca fabuła, w 'sentymentalny' sposób budzi w czytelniku chęć zwizualizowania czytanej treści. Poprzez swoją 'psychologiczność' w rozwiązywaniu istotnych, dobrze nam znanych problemów, sprawia że czytając ją, słowo 'JESZCZE' nabiera nowe znaczenie.

To prawdziwa pożywka, zarówno dla ducha jak i umysłu. Czytelnikiem "Belli" powinien zostać każdy, komu dane było się nauczyć czytać i każdy stawiający 'żyć' nad 'być'.

Jest również godna polecenia człowiekowi, któremu 'wszystko jedno', ponieważ problematyka tam zawarta, oraz sposób ukazania 'dwuznaczności' pozwala na prawdziwe 'otwarcie oka'.

Informacje dodatkowe o Bella - między pępkiem a granicą majtek :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2007-04-01
ISBN: 978-83-925301-4-5

Kup książkę Bella - między pępkiem a granicą majtek

Bella - między pępkiem a granicą majtek - opinie o książce

Avatar użytkownika - Dzoanaa
Dzoanaa
Przeczytane:2016-04-24, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Książka godna polecania każdemu, kto choć raz zastanawiał się nad sensem życia, miłością, zaufaniem. Rozmowa dwóch osób sobie bliskich, ojca z córką, którzy tak naprawdę dopiero w czasie tej rozmowy się poznają. Najbardziej poruszyło mnie w tej opowieści dotrzymywanie obietnicy, to jak ważne jest zaufanie, miłość pomimo wszystkich przeszkód jakie sprowadza na nas los.
Avatar użytkownika - gosia_gosia16
gosia_gosia16
Przeczytane:2017-04-25, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Nie ... chcę żyć!
Andrzej Setman0
Okładka ksiązki - Nie ... chcę żyć!

Po tej książce możesz się spodziewać wszystkiego. I nawet nie wiesz w którym momencie wciągnie Cię do tego stopnia, że uśmiechając się lub mając wypieki...