Opis ksiązki
Kup Teraz

Bez pudła

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: ISA
Data wydania: 2006
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 83-7418-043-9
Liczba stron: 512
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Recenzja - Bez pudła
Jack Reacher samotnie wędruje po kraju. Nie ma pracy, dokumentów, stałego adresu. Ale nigdy nie odwraca się od kogoś, kto prosi o pomoc. Teraz zaś pewna kobieta zwraca się do niego, bo potrzebuje wsparcia w nowej pracy. Czym się zajmuje? Ochroną wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. Przed ludźmi, którzy grożą mu śmiercią. I tak Reacher, zbrojny jedynie w szczoteczkę do zębów i ubranie, które ma na sobie, wkracza do niezwykle ekskluzywnego klubu w sercu waszyngtońskich kręgów władzy: siedziby amerykańskiej Secret Service. W grze o życie z upartymi biurokratami i tajemniczym bezwzględnym zabójcą musi wykorzystać swoją wrodzoną inteligencję, łajdacki urok i instynktowną skłonność do starannie kontrolowanej przemocy. Bez Pudła to kolejny thriller Lee Childa, błyskotliwa, romantyczna i trzymająca w napięciu opowieść o Jacku Reacherze, bohaterze twardym, fascynującym, brutalnym i obdarzonym iście zwierzęcym magnetyzmem.
Recenzja
igoreq Linia koment
Na półkach:

Dziewięćdziesięciopięcioprocentowe powodzenie. Sukces?! I tak, i nie. Zależy. Od punktu widzenia. Jeśli chodzi o życie człowieka - niekoniecznie. Procenty nie mają znaczenia, jeśli ktoś mimo ich pozornej wysokości może za chwilę być martwy.

 

Jednak nie same procenty są przyczyną zmartwień M.E.Froelich, agentki Secret Service. Martwi się pogróżkami wobec pewnej ważnej osoby, którą ochrania, wiceprezydenta elekta. Odnajduje Jacka Reachera. Jak pies gończy, dobry pies, szuka jego zatartych śladów śladów i znajduje

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
Eli1605 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ajrin Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów