Bezgraniczna otwartość. Pozwól boskości kierować twoim życiem

Bezgraniczna otwartość to zachwycająca, pełna mądrości, radości i świeżego spojrzenia książka, której przesłanie sprowadza się do prostej zasady: pozwól Boskości kierować twoim życiem, a porzucisz wreszcie ciężki bagaż nadziei, lęków i zmagań z rzeczywistością. Pomaga odpowiedzieć na pytania, które zadaje sobie każdy z nas: ,,Jak przestać się martwić?", ,,Jak poczuć się bezpiecznie?" czy - najważniejsze ze wszystkich - ,,Kim jestem?".

Jak zapewnia autorka, Tosha Silver, wsłuchanie się w głos wewnętrznej Boskości pozwala odnaleźć zgodny z zamysłem Wyższej Organizującej Zasady życiowy cel, który daje poczucie spełnienia i szczęście, oraz podążać ścieżką życia w sposób bezwysiłkowy. Uniwersalizm tej książki sprawia, że posłuży zarówno osobom uduchowionym, jak i sceptykom.

Autorka pokazuje, w jaki sposób otworzyć się na Boskość jako Źródło finansowego, emocjonalnego i duchowego dostatku, przez co zyskujemy dostęp do nieograniczonych zasobów, umożliwiamy Wszechświatowi obdarowanie nas wszelkim dobrem, a wszystkie nasze potrzeby, materialne i niematerialne, są zaspokajane w doskonały sposób. Książka uczy sztuki podążania za wewnętrznym przewodnikiem, dzięki czemu stajemy się elementem Boskiego Porządku. Zapoznaje z prostymi, skutecznymi i doskonałymi do zastosowania na co dzień praktykami wywodzącymi się z różnych tradycji duchowych. Ukazuje, jak korzystać z własnej wewnętrznej mocy, wyjść ze świadomości ofiary oraz stać się prawdziwie samodzielną i szczęśliwą istotą.

Informacje dodatkowe o Bezgraniczna otwartość. Pozwól boskości kierować twoim życiem:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-06-03
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788365442000

Kup książkę Bezgraniczna otwartość. Pozwól boskości kierować twoim życiem

Bezgraniczna otwartość. Pozwól boskości kierować twoim życiem - opinie o książce

Modlitwy, które cię zmienią. Sekretna moc duchowego oddania
Tosha Silver0
Okładka ksiązki - Modlitwy, które cię zmienią. Sekretna moc duchowego oddania

,,Modlitwy, które cię zmienią" to kontynuacja rewelacyjnej książki ,,Bezgraniczna otwartość" Toshy Silver. Tym razem autorka proponuje duchowy przewodnik...