Bezradnik małżeński

To NIE jest poradnik, a Sadie NIE jest idealną żoną. Nie musi... Sadie Drew uważa, że jest fatalną żona. Nie sprząta, nie gotuje, nie stosuje skomplikowanych zabiegów kosmetycznych, a dobór stroju rzadko bywa w jej przypadku przemyślaną decyzją. Z trudem godzi obowiązki zawodowe z wychowywaniem synka. W końcu jest tylko człowiekiem, a mąż kocha ją bez względu na wszystko. Sytuacja zmienia się wraz z rozpoczęciem przez Toma nowej pracy i przeprowadzką do Londynu. Sadie uznaje, że aby zatrzymać męża przy sobie, musi dorównać eleganckim i zaradnym żonom jego kolegów. Robi zatem, co może, aby przekształcić się w kobietę idealną. Rozpoczyna się seria konfliktów i nieporozumień, wychodzą na jaw sekrety z przeszłości. Pojawia się rywalka… Williams pisze o współczesnym życiu w wyjątkowo celny i śmiertelnie zabawny sposób. Sophie Kinsella Zabawna od pierwszej strony! „Heat” Pełne humoru i ciętego dowcipu spojrzenie na największy ze współczesnych małżeńskich dylematów. „Glamour” Nie możecie tego przegapić! „Cosmopolitan”

Informacje dodatkowe o Bezradnik małżeński:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2011-02-17
ISBN: 978-83-7648-629-1

Kup książkę Bezradnik małżeński

Bezradnik małżeński - opinie o książce

Avatar użytkownika - wegorz666
wegorz666