Biało-czerwone mistrzostwa. Misja Euro 2016

Barwna, bogato ilustrowana opowieść, która zabiera najmłodszych czytelników w świat europejskiego futbolu i prezentuje 24 zespoły oraz ich gwiazdy, które obejrzymy na Euro 2016.

Kacper, chłopak, którego poznaliśmy w Biało-czerwonych marzeniach, szykuje się do wyprawy życia - pojedzie z tatą na mecz Polska­-Niemcy na Euro 2016! Czytelnicy będą uczestniczyli w przygotowaniach do tych rodzinnych wakacji, poznając przy okazji historię europejskiej piłki nożnej.

W tej książce poznamy wszystkie drużyny uczestniczące w Euro 2016 i największe gwiazdy europejskiego futbolu, które obejrzymy w czerwcu i lipcu na francuskich boiskach: Iniestę, Ronaldo, Ibrahimovicia, Hazarda, Müllera, Bale'a, Rooneya i dziesiątki innych. Oczywiście przypomnimy też sobie sylwetki polskich piłkarzy, którzy będą walczyć o najważniejsze europejskie trofeum: Lewandowskiego, Krychowiaka, Fabiańskiego, oraz Szymona Marciniaka, polskiego arbitra, który będzie sędziował mecze we Francji.

Poznamy rywali Polski z grupy, odbędziemy krótką wycieczkę po stadionach, na których rozegrywane będą mecze, dowiemy się, jak wygląda historia zmagań o mistrzostwo Europy.

Tekst wzbogacony jest wspaniałymi dodatkami: informacjami o konkursie z atrakcyjnymi piłkarskimi nagrodami, futbolowym quizem, schematem rozgrywek Euro 2016 z miejscami do wpisywania wszystkich wyników, tabelami poszczególnych grup eliminacyjnych.

Informacje dodatkowe o Biało-czerwone mistrzostwa. Misja Euro 2016:

Biało-czerwone mistrzostwa. Misja Euro 2016 - opinie o książce

Przeskoczyć przez ogień
Romek Pawlak0
Okładka ksiązki - Przeskoczyć przez ogień

Trzeba pomóc Bucefałowi. Koniecznie! Bo czy ukochany koń Agnieszki zasłużył sobie na to, aby trafić do rzeźni? Z pewnością nie! W sprawę włączają...

Piotrek, Ulpik i tajemnica komputera
Romek Pawlak0
Okładka ksiązki - Piotrek, Ulpik i tajemnica komputera

Piotrek ma dziewięć lat, kocha komputery. Tak jak tata, chciałby kiedyś pracować jako informatyk. I nagle, po przeprowadzce, odkrywa, że istnieje drugie...