Okładka książki - Biologiczne podstawy psychologii

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: Wojciech Polak

To jedna z najbardziej znanych i polecanych publikacji akademickich na świecie,W sposób przystępny i całościowy omawia, fizjologiczne, ewolucyjne i rozwojowe mechanizmy zachowań i przeżyć psychicznych,Napisana barwnym językiem, z doskonale dobranym materiałem ilustracyjnym,Wprowadza w świat na styku biologii i psychologii, wskazując na niezwykłą przydatność wiedzy z zakresu biologii w pracy przyszłego psychologa.

Bardzo przystępnie napisany podręcznik, przeznaczony dla każdego czytelnika, nawet takiego, który zapomniał już podstaw biologii. Polecam studentom psychologii, pedagogiki i podobnych kierunków oraz każdemu, kto chce zrozumieć, jak procesy zachodzące w naszym mózgu i całym organizmie wpływają na nasze zachowania, decyzje, a nawet nasze życie i zdrowie.
Avatar użytkownika - astamate
astamate
Przeczytane:2010-01-28, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Podstawa dla m.in przyszłych psychologów- którzy powinni i dla wszystkich którzy chcą choć w minimalnym stopniu poznać największą tajemnicę ludzkości- Mózg.
Biologiczne podstawy psychologii
James W.Kalat0