Błękitna magia

Data wydania: 2011-07-03
ISBN: 978-83-241-4157-9
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Błękitna magia
Siedemnastoletnia Alexa wciąż nie może zapomnieć o tym, jak otarła się o śmierć. To, że przeżyła, zawdzięcza Callumowi, swojemu widmowemu chłopakowi przychodzącemu ze świata cieni. Niespodziewanie zaczyna dostawać tajemnicze groźby. I przeczuwa, że to nie koniec. Ktoś nienawidzi jej z całego serca i zrobi wszystko, by stanąć pomiędzy nią a Callumem. A gdy znika błękitna bransoletka, która łączyła ją z ukochanym, Alexa zostaje sama. Czy teraz – bez pomocy magii – zdoła ocalić ich oboje?
Recenzja
justa21 Linia koment
Na półkach:

Jak Romeo i JuliaFleet, płynąca z Hampstead w północnym Londynie, była kiedyś tętniącą życiem rzeką. Obecnie płynie ona pod ziemią, ale – choć zapomniana przez wieki – zachowała w sobie magiczną moc przemiany. Każdy, kto do niej wpada staje się istotą żywiącą się nieszczęśliwymi myślami i wspomnieniami, które kradnie ludziom, przechowując je następnie w amulecie noszonym przez wszystkich topielców. Każdej nocy muszą oni odwiedzać również katedrę Świętego Pawła, którą nazywają swoim

Salianna plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-05-02, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Wyzwanie - fantastyka 2016 ,
Pierwsze 100 stron było taką małą katastrofą. Tak jak poprzednią czytałam z przyjemnością od początku, to tutaj miałam problem, bo każda strona mnie usypiała. Poza tym, można naliczyć parę niedociągnięć ze strony pani Ransom. Alex rozmawiała z kimś, komuś mówi, że nie rozmawiała, ale potem jednak nagle rozmawiała. To rzuca się w oczy.
Męczyły mnie również przemyślenia głównej bohaterki i rozmowy z Callumem. Bardzo monotonne, wszystko powtarza się, ciągle w kółko o tym samym. Rozumiem, że znajdują się w dwóch różnych wymiarach, ale bezustanne czytanie o tym nudzi.
Mam mieszane uczucia. Nie jest to na pewno kontynuacja, która mnie zadowoliła.
alisonek Linia koment
Przeczytane:2015-08-22, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Moje <3,
Mikobelle Linia koment
Przeczytane:2015-07-15, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Jesssica Linia koment
Na półkach: Czytam,Mam,
glaadys Linia koment
Okładka - Błękitna magia Teatr odtrąconych poetów
Tamara Ireland Stone
Okładka - Błękitna magia Zaginiona rasa gigantów
Patrick Chouinard
Okładka - Błękitna magia Następna dziewczyna
Sam Carrington
Okładka - Błękitna magia Czy musimy udawać?
Courtney C. Stevens
Okładka - Błękitna magia Póki starczy nam książąt