Blizna

Młodzieńcze lata Anthon'ego Kiedisa, lidera jednego z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie, są doskonałym materiałem na książkę. Blizna to wspomnienia tamtych szalonych lat wypełnionych muzyką, seksem, narkotykami i imprezami. To opowieść o pogoni za silnymi wrażeniami, o życiu na krawędzi i o poszukiwaniu upustu dla posiadanych zasobów energii. Bez zbędnego koloryzowania, bez taniego ubarwiania rzeczywistości, za to z odpowiednią dozą szczerości powstała biografia człowieka, którego muzyka i ogromna pasja zaprowadziły na szczyty sławy. "Oto moja relacja z tamtych czasów, a także historia o tym, jak chłopak, który urodził się w Grand Rapids w stanie Michigan, przeniósł się do Hollywood i na końcu tęczy znalazł więcej niż mógł udźwignąć. Oto moja historia, wszystkie blizny i cała reszta." Anthony Kiedis "Czytając tę książkę uświadomiłem sobie jak niewiele wiemy o artystach, których oglądamy na wystylizowanych teledyskach i podczas koncertów. Blizna to gratka dla wszystkich fanów RHCP (...)- pokazuje bez żadnego upiększania zwariowany hollywoodzki światek undergroundowych klubów, narkotykowych dilerów oraz mniejszych, a wraz z upływem czasu i rosnącą popularnością RHCP, coraz większych gwiazd, które przewinęły się przez życie Kiedisa." Gazeta Studencka "Kopalnie pikantnych ciekawostek o Cher, Madonnie czy Sylwestrze Stallone. Fani Papryczek odnajdą tu sporo zakulisowych wieści o powstaniu kapeli i słynnych balangach do upadłego" Marie Claire "Najbardziej szokująca biografia roku." Observer

Informacje dodatkowe o Blizna:

Blizna - opinie o książce

Avatar użytkownika - Kalinka85
Kalinka85
Przeczytane:2023-05-25, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam, 12 książek 2023,

Książka powinna mieć tytuł "Seks i inne używki".

Dobrze się czyta. Wspomnienia z najlepszych imprez ze starymi kumplami