Okładka książki - Bóg wskrzesza miłosierdziem

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-10-26
Kategoria: Duchowość, religia
Dodał/a książkę: elibri

Jeżeli chcesz, aby Jezus przemienił twoje życie, jeżeli chcesz, by dotknęło cię dzisiaj Jego miłosierdzie, otwórz się na tę nowość, stań się nowym naczyniem. /fragment/

Niezgłębiona tajemnica Bożego miłosierdzia stawia przed człowiekiem wiele pytań. Odpowiedzi na nie kry­ją się w Ewangelii. Ksiądz Krzysztof Kralka skupia się na najważniejszym przesłaniu Dobrej Nowiny - Bożym miłosierdziu, które kryje się w każdym słowie, geście, darze pochodzącym od Boga. To dowody bezgranicznej miłości, oddania i ufności w człowieka, nawet tego najbardziej grzesznego. Czy jesteś gotowy na czerpanie z pełni Bożej miłości i miłosierdzia?

ks. Krzysztof Kralka sac - pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Jest za­łożycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Prowadzi cieszące się niezwykłą popularnością wieczory uwielbienia oraz modlitwy o uzdrowienie.

Kup książkę

Jezus uzdrawia małżeństwa. Wspólnie wejdźcie na drogę uzdrowienia
ks. Krzysztof Kralka0
Okładka ksiązki - Jezus uzdrawia małżeństwa. Wspólnie wejdźcie na drogę uzdrowienia

Stań przed Bogiem i oddaj mu  wszystko! Od tego zaczyna się uzdrowienie. Każde małżeństwo ma inną historię - pochodzimy z różnych domów, odebraliśmy...

Siedem grzechów głównych
ks. Krzysztof Kralka0
Okładka ksiązki - Siedem grzechów głównych

Bóg w swej czułej, nieograniczonej, ale i wymagającej miłości mówi: ,,Tak, masz problem z tym wszystkim, ale nie zapominaj, że Ja jestem od tego większy"...