Boże Narodzenie (tekturka)

Oto historia narodzenia Pana Jezusa przedstawiona w pełnych ciepła ilustracjach i opowiedziana wierszem napisanym z myślą o najmłodszych dzieciach. Ta urocza, niosąca radość książeczka jest zaproszeniem do zapoznania dzieci ze Świętą Rodziną i wspólnego, rodzinnego przeżywania cudu Bożego Narodzenia.

Odbiorcy:
– dzieci, które poznawać będą historię narodzin Dzieciątka Jezus;
– rodzice i dziadkowie, którzy chcą, by ich dzieci i wnuki rozumiały istotę Bożego Narodzenia.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– w prostych słowach opowiada najmłodszym o Bożym Narodzeniu;
– jej nietuzinkowe, pełne ciepła ilustracje przemawiają do wyobraźni małych czytelników;
– to zaproszenie dla maluchów i ich rodziców do wspólnego przeżywania Bożego Narodzenia.

Informacje dodatkowe o Boże Narodzenie (tekturka):

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2015-11-17
ISBN: 978-83-7971-309-7

Kup książkę Boże Narodzenie (tekturka)

Boże Narodzenie (tekturka) - opinie o książce

Avatar użytkownika - Alicja_S
Alicja_S
Przeczytane:2021-12-20, Przeczytałam,
Bogusław Nosek0
Okładka ksiązki - Podręcznik do religii dla kl. 2 szkoły branżowej I stopnia pt. Jestem chrześcijaninem. Żyję nadzieją

Jestem chrześcijaninem. Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy II szkoły branżowej I stopnia nr AZ-52-01/18-KI-12/21 z dn. 14 lipca 2021 r. Podręcznik...

Bogusław Nosek0
Okładka ksiązki - Jestem chrześcijaninem. Świadczę o Bogu. Przewodnik metodyczny do religii dla kl. 1 i 2 szkoły branżowej II stopnia

o Przewodnik metodyczny zawiera gotowe scenariusze, które mogą być wykorzystane w całości bądź też stać się inspiracją dla własnych opracowań katechety...