Bożonarodzeniowe radości

Kategoria: Duchowość, religia
Czas trwania: 1 godz.
Czyta: Krzysztof Globisz
Dodał/a książkę:Magdalena Galiczek-Krempa
Dla większości z nas Boże Narodzenie jest wyjątkowym świętem - niezwykle radosnym, tajemniczym, kojarzy nam się z dzieciństwem, ciepłem i nadzieją. Anselm Grűn proponuje, aby przygotowując się do Świąt, zatrzymać się nad symboliką tego wyjątkowego czasu i na nowo odkryć, czym dla nas dzisiaj jest żłóbek, kim są pasterze, Dzieciątko, a nawet jak wiele znaczy widok spadających z nieba puszystych płatków śniegu... PŁYTA zawiera: 1. Przedmowa 2. Czas ciszy 3. Dojść tam, gdzie jesteśmy 4. Otwórz serce 5. Bez stresu zakupowego 6. Gwiazdozbiór 7. Więcej niż wyrzeczenie 8. Niebiosa rosę 9. Pustynia zazieleni się 10. Człowiek miłości 11. Łagodne światło 12. Wesołych Świąt 13. Bębny i trąbki 14. Cicha noc, święta noc 15. Tak jak dawniej 16. Obietnica choinki 17. Święto rodzinne 18. Piękniej i wspanialej 19. U twego żłóbka stojąc 20. Wizerunek pasterzy 21. Muzyka pasterska 22. Anioły bożonarodzeniowe 23. Pokój na ziemi 24. Jestem przy Tobie w twojej nocy 25. Narodziny Boga w sercu 26. Bóg przychodzi jako dziecko 27. Droga prowadzi do wewnątrz
iwona-w Linia koment
Okładka - Bożonarodzeniowe radości Jak szczęśliwie przeżyć drugą połowę życia
Riemann Fritz, Kleespies Wolfgang
Okładka - Bożonarodzeniowe radości Pajączek z Księżyca
Ks. Łukasz Kamykowski
Okładka - Bożonarodzeniowe radości Arka Noego. Kolorowanka kreatywna z naklejkami
Jacek Siepsiak SJ, Anita Graboś
Okładka - Bożonarodzeniowe radości Śmierć można uleczyć i 99 innych hipotez