Bracia Kliczko. Biografia

Pierwsza publikowana w Polsce biografia Witalija i Władimira Kliczków. Pochodzący z Ukrainy bracia, będący w centrum zainteresowania całego świata, stanowią swego rodzaju fenomen zarówno w sporcie, jak i w życiu społecznym. Nieczęsto profesjonalny bokser ma jednocześnie atrybuty intelektualne i charyzmę, pozwalające na aktywne zaangażowanie w życie publiczne i polityczne na najwyższym szczeblu.

Duża część książki – jak i życia bohaterów – jest poświęcona boksowi, w którym obaj odnieśli olbrzymie sukcesy. Godne uwagi są także rozdziały poświęcone ich działalności społeczno- politycznej. Ma to wyjątkowe znaczenie właśnie teraz, gdy Witalij Kliczko zaznacza wyraźnie swoją obecność na mapie dramatycznych wydarzeń na Ukrainie.

Informacje dodatkowe o Bracia Kliczko. Biografia:

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2014-04-16
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Bracia Kliczko. Biografia

Bracia Kliczko. Biografia - opinie o książce

Avatar użytkownika - szpachela
szpachela
Przeczytane:2014-07-18, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2014, Moja biblioteczka,
Świetna biografia braci Kliczków. Ciekawie opisane losy rodziny, dzieciństwo braci. Sporo na temat amatorskiego boksu, walk zawodowych czy też o przyczynach porażek. Styl biografii jest bardzo lekki, a sam tekst opatrzony jest zdjęciami. Polecam!