Caine Czarny Nóż

Tom 3 cyklu Akty Caine'a

Caine żyje w przyszłości, w której reality show odbywają się w innym wymiarze, w świecie, gdzie istnieje magia, a bogowie stąpają po ziemi. W tej pięknej i dzikiej krainie jest on niezrównanym zabójcą, żywą legendą, wytworem jednego z najlepszych programów rozrywkowych w historii. W którymś z sezonów niemal w pojedynkę pokonał - w zasadzie unicestwił! - najgroźniejsze ze wszystkich dzikich plemion: Czarne Noże. Jednakże wstrząsająca prawda o wydarzeniach tamtej krwawej przygody nigdy nie wyszła na jaw... Aż do dziś. Minęło trzydzieści lat. Caine wraca do miejsca swojego największego triumfu - lub, jak woleliby niektórzy, największej zbrodni - na prośbę przybranego brata, Orbeka, ostatniego z prawdziwych Czarnych Noży. Ale gdziekolwiek się udaje, jego tropem podąża niebezpieczeństwo i wkrótce Caine jak zwykle ląduje w tarapatach: wdaje się w walkę na śmierć i życie, w której na pozór skazany jest na klęskę, a od wyniku tego starcia zależy los dwóch światów. Tak jak najbardziej lubi.

Informacje dodatkowe o Caine Czarny Nóż:

Caine Czarny Nóż - opinie o książce

Avatar użytkownika - LukasM
LukasM
Przeczytane:2018-11-08, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2019, Mam,
W 4 już tomie cyklu o przygodach Hariego wreszcie dowiadujemy się czegoś więcej o Czarnych Nożach. W poprzednim tomie wspomniano też o niektórych istotnych faktach jednak tutaj znacznie więcej zostaje wyjaśnione. Dobre dialogi i nieustający, powtarzający się w każdej części czarny humor oczywiście w połączeniu z niemożnością oderwania się od czytania - wielkie brawa dla autora! Polecam.
Bardzo chę przeczytać ta powieść, zapowiada się świetna rozrywka
Avatar użytkownika - Roksana
Roksana