Caspar Lee

Ta książka jest o mnie, ale niestety jej nie napisałem. To robota mojej mamy.

Lojalnie uprzedzam, że 98% jej pisaniny to wierutne kłamstwa.  Uważam nawet, że ta książka jest nielegalna, więc jeśli ją kupiliście, na dobrą sprawę wsparliście działalność przestępczą. No i co wy na to?

Myślę, że mama bierze odwet za dzień, w którym przyszedłem na świat, i ponoć chciałem ją wtedy zabić. Na pewno nie daruje sobie tej historii... Z tej książki dowiecie się również, jak wyglądał mój pierwszy dzień w szkole, i dlaczego mam taką wielką głowę.  Będzie i o tym, że zawsze cieszyłem się powodzeniem u pań i tak dalej. No wiecie, same ważne rzeczy.

W każdym razie, pierwszą wersję tej książki znalazłem w drukarce i, jak zobaczycie, zdementowałem niektóre z bezczelnych kłamstw mamy. No to bawcie się dobrze. Ale pamiętajcie, że prawdziwe są tylko te kawałki, w których wypadłem korzystnie.

Informacje dodatkowe o Caspar Lee:

Caspar Lee - opinie o książce

Avatar użytkownika - Northman
Northman
Przeczytane:2017-09-01, Ocena: 2, Przeczytałem, Mam,

Biografia... 20-latka... czy na akty biograficzne aby nie za wcześnie? ...

No właśnie... Caspar Lee - kim on właściwie jest? Blogerem... Podobno sławnym ;) , choć... jakoś o nim dotąd nie słyszałem :) ... No ale cóż, jak widać... zasłużył już sobie na biografię :) (?...).

O czym może traktować "biografia 20-latka"? Och... rzecz jasna o niesamowicie burzliwych, pełnych życiowych doświadczeń, przygodach, perypetiach... i takich tam ;) ... które, razem wzięte, stają się podstawą (och, niewątpliwą...) do wydania tego wszystkiego w formie książki... Ok, dobra: książka jest i o wszystkim... i o niczym :) Zgoda: szata graficzna bardzo ładna, zdjęcia też fajne... i tyle. Rozumiem, że świat w swym szaleństwie pędzi naprzód coraz bardziej bez opamiętania, ale... ta książka (choć graficznie bardzo ładna...) to dowód na to, że szaleństwo o którym wspomniałem jest coraz bardziej... szalone. Biografie powinny dotyczyć tych, którzy sobie na to czymś zasłużyli... Ale 20-latek?... Może kiedyś czegoś wielkiego dokona, och, życzę mu tego... ale na dziś... :) Niech ten uśmiech starczy za komentarz.

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2017-08-11,
W ogólnym rozrachunku biografia ta jest bardzo ciekawą pozycją. Napisana lekkim piórem, utrzymywana w formie pogawędki, okraszona humorem Caspara i przede wszystkim wciągająca. To naprawdę wspaniałe, móc śledzić rozwój osoby, który pokazuje, że dzięki wytrwałości, zapałowi i wielkim pokładom zainteresowania można osiągnąć naprawdę wiele. Wszystkim gorąco polecam! Więcej: http://recenzjeoptymisty.blogspot.com/2017/08/biografia-caspara-lee-czyli-o-tym-jak.html