Okładka - Chcę być bezpieczny - Klasa O. Wychowanie komunikacyjne sześciolatka

Data wydania: brak danych
Kategoria: Inne
ISBN: 83-913964-0-1
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Jest to część pierwsza serii książeczek: "Wychowanie komunikacyjne" tym razem dla sześciolatków. Od Autorów: "Proponujemy Państwu wspólną zabawę z dziećmi i rozwiązywanie zaproponowanych przez nas zagadek rysunkowych. Każda strona tej książeczki to odrębny blok tematyczny, który mamy nadzieję omówicie wspólnie z dzieckiem. Poruszamy w niej następujące zagadnienia: bezpieczna droga do szkoły i bezpieczeństwo własne. To bardzo ważne, aby dzieci umiały dostrzegać sygnały niebezpieczeństw w różnych sytuacjach życiowych, aby przewidywały konsekwencje zachowań własnych oraz innych osób i potrafiły unikać zagrożeń."
andr Linia koment
Okładka - Chcę być bezpieczny - Klasa O. Wychowanie komunikacyjne sześciolatka Baśnie
Marta Tomaszewska
Okładka - Chcę być bezpieczny - Klasa O. Wychowanie komunikacyjne sześciolatka Pierwszy dzień miłości
Irena Landau
Okładka - Chcę być bezpieczny - Klasa O. Wychowanie komunikacyjne sześciolatka Janek to ja
Irena Landau
Okładka - Chcę być bezpieczny - Klasa O. Wychowanie komunikacyjne sześciolatka Malujemy Tytusa. Część 2
Henryk Jerzy Chmielewski
Okładka - Chcę być bezpieczny - Klasa O. Wychowanie komunikacyjne sześciolatka Przeczucie
Landau Irena