Chcę być kochana tak jak chcę: Rozmowy terapeutyczne

Chcę być kochana tak jak chcę, to książka - poradnik, książka - terapia, książka - przygoda, w której Katarzyna Miller i Ewa Konarowska zastanawiają się, w jaki sposób można otrzymać miłość dokładnie taką, jakiej się chce i jakiej się potrzebuje.

"Te relacje ze spotkań psychoterapeutki z dziennikarką to połączenie terapii i przyjacielskich zwierzeń. Są uzdrawiającymi rozmowami doświadczonych kobiet. Po ich przeczytaniu może będziesz wściekła na siebie albo na mężczyzn. Po ich przemyśleniu pokochasz mądrzej, przynajmniej siebie."
Manuela Gretkowska

"To wspaniała książka dla prawdziwych kobiet.
Wobec tego okazuje się, że jestem prawdziwą kobietą."
Cezary Harasimowicz

Informacje dodatkowe o Chcę być kochana tak jak chcę: Rozmowy terapeutyczne:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2015-12-11
Kategoria: Inne
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Chcę być kochana tak jak chcę: Rozmowy terapeutyczne

Chcę być kochana tak jak chcę: Rozmowy terapeutyczne - opinie o książce

Avatar użytkownika - wusia
wusia
Przeczytane:2013-02-24, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Otwieram, zamykam. Po czym znów otwieram, zamykam. I tak wciąż. Gdybym mogła, zapakowałabym w ozdobną folię bukiet czerwonych jak serce tulipanów i wysłała oby Paniom w podzięce.... Za prawdę, autentyczność, łzy zawierzane poduszce, rozklekotane czasem uczucia, za zrozumienie, odkrywanie kawałek po kawałku fragmentów duszy, za odwagę...Pani Kasia i Pani Ewa, udowodniły mi, jak wielką przyjemność można otrzymać, wsłuchując się w samą siebie. Pokazały, jak blisko można być z samym sobą. DZIĘKUJĘ. Dzięki Nim, rozjaśniło mi się wiele spraw, dużo tematów przerobiłam w sobie, stałam się silniejsza siłą jutra, odważniejsza, mądrzejsza, SZCZĘŚLIWSZA. Polecam każdemu, kto znajduje się na życiowym zakręcie, kto pogubił jakieś ważne elementy składające się na istotną całość, kto na chwilę zapomniał o sobie... Obiecuję, że się nie zawiedziecie i będziecie powracać !
Avatar użytkownika - Madaleno
Madaleno
Przeczytane:2010-03-29, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Książka ma postać zapisanych rozmów między dziennikarką a terapeutką. Poruszają różne tematy, krążąc jednak wokół związków i miłości. Bardzo ciekawa, momentami nawet odkrywcza książka.
Avatar użytkownika - hajduczek
hajduczek
Przeczytane:2022-12-21, Ocena: 2, Przeczytałam, 12 książek 2022,

Rozmowy dwóch kobiet, w lekkim tonie na ważne tematy. Śmieszy mnie trochę to, że o tym jaka powinna byc miłośc wypowiada się Katarzyna Miller, która jest rozwiedziona.

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2022-12-04, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Rozmowy dwóch kobiet z których wynika, że możemy się lenic gdy mamy ochotę, każdy ma w sobie zarówno wewnętrzne dziecko, jak i dorosłego. Przy dłuższym czytaniu nudne, a na pewno nic odkrywczego.

Avatar użytkownika - magducha
magducha