Wydawnictwo: Operon
Data wydania: 2005
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-7461-123-5
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Program nauczania przeznaczony jest dla liceum ogólnokształcącego (w zakresach podstawowym i rozszerzonym) oraz liceum profilowanego i technikum (w zakresie podstawowym). Zawiera propozycję układu treści zarówno dla wariantu trzech, jak i czterech godzin chemii w całym cyklu nauczania. Uwzględnia propozycje poszerzenia wiadomości na poziomie kształcenia ogólnego, na przykład dla nauczycieli dysponujących dodatkowymi godzinami lekcyjnymi. Program zawiera również rozkład materiału oraz przykładowe wymagania edukacyjne. Wyszczególniono w nim siedem działów. Kolejność wprowadzania zagadnień umożliwia systematyczne powtarzanie materiału oraz uwzględnia wiadomości ucznia z innych przedmiotów.
andr Linia koment
Sumire Linia koment
Okładka - Chemia 1 Zakres podstawowy i rozszerzony. Chemia ogólna i nieorganiczna. Zeszyt ćwiczeń dla ucznia liceum ogólnokształcącego, li Egzamin po gimnazjum Testy z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych
Balcerowicz Monika , Bieszczad Tadeusz , Lenckowski Artur i inni
Okładka - Chemia 1 Zakres podstawowy i rozszerzony. Chemia ogólna i nieorganiczna. Zeszyt ćwiczeń dla ucznia liceum ogólnokształcącego, li Egzamin po gimnazjum Testy z przedmiotów humanistycznych gimnazjum 2008 + CD
Banaś Bernardyna, Matejek Michał, Nowicka - Goździkowska Bożena
Okładka - Chemia 1 Zakres podstawowy i rozszerzony. Chemia ogólna i nieorganiczna. Zeszyt ćwiczeń dla ucznia liceum ogólnokształcącego, li Biologia 1 Podręcznik dla Liceum i Technikum
Lewiński Waldemar , Prokop Jan , Skimuntt Grażyna i inni
Okładka - Chemia 1 Zakres podstawowy i rozszerzony. Chemia ogólna i nieorganiczna. Zeszyt ćwiczeń dla ucznia liceum ogólnokształcącego, li Chemia Matura 2008 Testy dla maturzysty + CD
Hejwowska Stanisława, Pajor Gabriela, Zielińska Alina
Okładka - Chemia 1 Zakres podstawowy i rozszerzony. Chemia ogólna i nieorganiczna. Zeszyt ćwiczeń dla ucznia liceum ogólnokształcącego, li Historia Matura 2008 Testy dla maturzysty poziom podstawowy i rozszerzony + CD
Kierejsza Grzegorz, Tulin Cezary