Chichot losu

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2011-03-01
ISBN: 978-83-60717-28-8
Dodał/a książkę:Wojciech Polak

Czy wiesz, że odbierając telefon w środku nocy możesz przewrócić całe swoje życie do góry nogami?"Chichot losu" opowiada taką właśnie historię. Bohaterka powieści jest kobietą wyzwoloną, mającą dobrą pracę i atrakcyjnego partnera. Jej życie niespodziewanie komplikuje się i gmatwa za sprawą dwójki całkiem obcych dzieci i rudego kota. To książka która pokazuje, że nie wszystko w życiu da się zaplanować i przewidzieć, a potrzeba bycia przyzwoitym człowiekiem niejednokrotnie stawia nas przed trudnymi wyborami i ich konsekwencjami.

dorota198 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-03-29, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,12 książek 2015,
Książka napisana prostym językiem, opisuje jak jeden nocny telefon od przyjaciela może zmienić spokojne, ułożone i zaplanowane życie w nie do poznania. W tym przypadku kariera, przyszłość i plany muszą ulec zmianie. Książka udowadnia, że w życiu nie da rady wszystkiego się zaplanować.
wiola120892 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-12-03, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,czytam regularnie w 2014 roku,
Chichot losu to niebywale ciekawa książka. Taka inna od wszystkiego co czytałam. To nie kolejny romans czy historia o poszukiwaniu sensu w życiu. To historia kobiety spełnionej, której los uświadamia że jednak życie może wyglądać inaczej i być równie udane. Dzieciaki którymi los obdarował Joannę pokazały jej że życie to nie tylko praca ale także uczucia i radość z życia. Serial nakręcony na podstawie powieści mimo wielu różnic również jest świetny.
kalcia1998 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-27, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki-2014,
świetna książka
KsiazkowoLC plusminus Linia koment
Przeczytane:2011-01-09, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,2012,Mam,
W książce poznajemy historię Joanny, kobiety biznesu, której życie staje na głowie za sprawą nocnego telefonu od znajomej...
Autorka w sposób niezwykle ciepły, pełen humoru, a jednocześnie bardzo rzeczowy ukazuje proces wewnętrznego dorastania oraz całkowitej zmiany priorytetów głównej bohaterki. Czytając tę opowieść uświadamiamy sobie, iż to, co początkowo może wydawać nam się totalną katastrofą z biegiem czasu niejednokrotnie okazuje się wręcz podarunkiem od losu...
Jeśli więc chcecie dowiedzieć się, co takiego przydarzyło się opisanej w książce młodej, ambitnej kobiecie i jak temu podołała sięgnijcie po "Chichot Losu"!
KKS Linia koment
Przeczytane:2016-11-19, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,2010,
Antosia Linia koment
Przeczytane:2012-01-24, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
badkarolina Linia koment
Przeczytane:2015-04-24, Na półkach: Przeczytałem,
Tessie89 Linia koment
Przeczytane:2015-03-20, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Przeczytane,Wyzwanie- książki zekranizowane,
karolina_c Linia koment
Przeczytane:2014-11-13, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,52_Książki_2014,Mam,