Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego życia

Poznajcie największy sekret Michaela Jacksona i historię kilku wspaniałych przyjaźni!

Kiedy Rita Chopra wylatuje nagle do Indii, żeby towarzyszyć swemu chorującemu ojcu, Gotham otrzymuje od niej tajemniczą wskazówkę, aby 'zajął się swoim ojcem'. Deepak Chopra, podróżujący po całym świecie trener osobisty wielu amerykańskich sław, lekarz i filozof, jest na co dzień raczej bardzo samodzielny i niezależny. Sugestia dotyczy czegoś zupełnie innego niż pomoc w zwykłych sprawach... Mama Gothama realizuje zupełnie inny plan... I oto Gotham i Deepak po raz pierwszy w życiu mają szansę naprawdę zbliżyć się do siebie. Nawet nie jako ojciec z synem, ale jako dwaj przyjaciele poszukujący wspólnie odpowiedzi na ważne dla nich pytania. Dużo ze sobą przebywają i rozmawiają. Tematem ich rozmów oraz bohaterami często zabawnych sytuacji są Cleo i Krishu - pies Gothama oraz jego niespełna trzyletni syn. Obaj wspominają także bliskiego przyjaciela, Michaela Jacksona. Michael zmarł nagle w trakcie powstawania tej książki.

Czego nauczyć małego Krishu, zanim dorośnie? Co jest podstawą trwałych związków? Jak radzić sobie ze śmiercią bliskich? To kilka z wielu pytań, jakie wyłaniają się ze wspólnych rozmów ojca i syna. Gotham tworzy ciepły obraz rodziny wzajemnie się wspierającej i stawiającej na tradycyjne wartości oraz bliskość, rodziny, dla której ważna jest dbałość o własne korzenie i pamięć o najbliższych sercu. Pokazuje także, jak stać obiema, a nawet czterema (!) nogami na ziemi, czerpiąc jednocześnie siłę i mądrość z najstarszych duchowych tradycji.

Może to jest jego klucz do szczęśliwego życia?

Informacje dodatkowe o Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego życia:

Wydawnictwo: Barbelo
Data wydania: 2013-05-07
Kategoria: Literatura faktu, reportaż

Kup książkę Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego życia

Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego życia - opinie o książce

Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789