Ciekawość zakazana!

Kiedy spoglądasz na pełne gwiazd niebo, patrzysz w przeszłość ludzkości… Autor kultowych Wspomnień z przyszłości. Nakład jego książek dawno przekroczył 60 milionów egzemplarzy! ERICH VON DÄNIKEN od wielu lat głosi i udowadnia tezę, że naszą planetę odwiedziły kiedyś pozaziemskie istoty, które nawiązały kontakt z ludźmi i wpłynęły na dalszy rozwój ludzkości. Z badań, jakie przeprowadziła nauka, wyciąga niezwykłe wnioski i stawia pytania, jakich nikt nie ośmielił się zadać. • W Anatolii odkryto monumentalne budowle, które są o 6000 lat starsze od piramid w Gizie. Zbudowano je z bloków kamiennych ważących po 50 ton. W jaki sposób ludzie z epoki kamiennej tego dokonali? • Niedaleko Belgradu odkryto kulę kamienną, na której z ogromną precyzją wygrawerowano gwiazdozbiory z epoki kamiennej. Po co? Dlaczego na wielu wizerunkach z tego okresu ludzkie postacie przypominają kosmonautów? • W jednym z przekazów historycznych Indian Mapuche mowa jest o dwóch ludziach, którzy ostrzegli szczep przed wielką powodzią. Potem udali się do „wielkiej góry, stojącej na czterech nogach”, która zaczęła się poruszać i emitować błyski. Czy to był statek kosmiczny? Książka Ciekawość zakazana! przynosi nowe dowody słuszności tezy Dänikena. Wraz ze znakomitymi naukowcami, takimi jak profesor Navia, Peter Fiebag, Reinhard Habeck czy Hartwig Hausdorf prezentuje nowe odkrycia, które po raz kolejny dowodzą jednego: przebieg wczesnej fazy dziejów ludzkości jest przedstawiany w sposób fałszywy!

Informacje dodatkowe o Ciekawość zakazana!:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2016-06-21
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 978-83-241-5906-2

Kup książkę Ciekawość zakazana!

Ciekawość zakazana! - opinie o książce