Okładka książki - Co się stało z moją siostrą?

Co się stało z moją siostrą?

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2015-06-17
ISBN: 9788379432004
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: elibri

Nowa powieść autorki bestseleru Emma i ja

Dziewięcioletnia Carrie Parker i jej matka, Libby, zaczynają nowe życie w małym miasteczku Hartsville w Karolinie Północnej, gotowe zostawić za sobą burzliwą przeszłość. W ich rodzinie rządziła przemoc, a Libby ledwo się udało ujść z życiem. I podczas gdy Carrie niegdyś znajdowała pociechę i oparcie w ukochanej siostrzyczce Emmie, teraz matka definitywnie zakazała jej nawet wymawiać imienia siostry.

Kiedy Carrie poznaje Ruth, Honor i Cricket Chaplin, te trzy pokolenia kobiet o kochających sercach wydają się tworzyć idealny, ciepły dom, o jakim Carrie zawsze marzyła. Ale od momentu, kiedy Carrie i Cricket błyskawicznie się zaprzyjaźniają, nic już nie może powstrzymać wyjawiania kolejnych sekretów ich rodzin. Odkrycie prawdy odmieni na zawsze i rodzinę Chaplinów, i Parkerów.

"Co się stało z moją siostrą to porywająca historia, rozdzierająca serce, ale równocześnie niosąca ukojenie. Chcąc się dowiedzieć, jakie niespodzianki czekają nieustraszoną Carrie Parker, nie będziecie się mogli oderwać od czytania do późna w nocy". - Heather Gudenkauf, autorka bestsellerów "New York Timesa", w tym powieści The Weight of Silence (Ciężar milczenia - wyd. w Polsce 2010)

"Od pierwszego zdania tej wyjątkowej, nowej powieści Elisabeth Flock, znalazłam się pod jej przemożnym wpływem. Niezapomniane, urocze główne bohaterki wydostały się ze stronic książki i umościły wprost w moim sercu" - Elinor Lipman, autorka książek Family Man i Then She Found Me

"Elizabeth Flock stworzyła dziecięcą bohaterkę, która zawojuje wasze serca. W tej doskonale skomponowanej zagadkowej historii odnajdziecie wątki niezłomnej nadziei, chęci przetrwania za wszelką cenę i niezwykłej wytrzymałości" - Julianna Baggott, autorka książek Girl Talk i Pure

Krzyk ciszy
Elizabeth Flock0
Okładka ksiązki - Krzyk ciszy

"Krzyk ciszy" – to powieść, która na długo zapada w pamięć. Opowieść o akceptacji siebie i życia, które nie jest perfekcyjne, w świecie wymagającym...

Emma i Ja
Elizabeth Flock0
Okładka ksiązki - Emma i Ja

SPRZEDAŻ OD JUTRA (24.03.06r.), WYSYŁKA W DNIU DZISIEJSZYM. Nie da się zapomnieć świata widzianego oczami tej małej dziewczynki... Ośmioletnia Carrie Parker...

Top 5 książek
Złodziejka książek