Opis ksiązki
Okładka - Coaching marki osobistej
Kup Teraz

Coaching marki osobistej

Ocena ( 1 osoba )
6.0
Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2015-02-20
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788374896214
Liczba stron: 190
Dodał/a książkę:helion
Ta książka została dodana do bazy danych serwisu Granice.pl przez jednego z użytkowników. Wkrótce moderatorzy sprawdzą, czy tej książki nie ma w bazie i wprowadzą niezbędne poprawki.

o Dlaczego budowanie swojej marki jest dziś ważne?

o Jak dobrze wypracowana marka może pozytywnie wpłynąć na rozwój kariery?

o Czym marka osobista różni się od wizerunku?

Z pojęciem marki osobistej spotykamy się współcześnie coraz częściej. Jej znaczenie podkreśla się już nie tylko na gruncie politycznym i medialnym, ale także w życiu zawodowym. Zarówno politycy, jak i menedżerowie czy prawnicy chcą być postrzegani przede wszystkim jako osoby godne zaufania, z którymi warto rozmawiać, negocjować czy prowadzić biznes. Sergiusz Trzeciak wielokrotnie podkreśla, że najważniejsza w budowaniu marki osobistej jest wiarygodność. Opierając się na własnych doświadczeniach i zdobytej wiedzy, opisuje najskuteczniejsze strategie budowania marki osobistej. Jego książka jest niezwykle praktyczna - zawiera przydatne ćwiczenia, które pomogą nam przeprowadzić analizę swojej sytuacji, abyśmy potem mogli zastosować najbardziej odpowiednie działania służące rozwijaniu i wzmacnianiu własnej marki.

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
Edi plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-08-30, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Książka dra Sergiusza Trzeciaka zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Jest tak samo dobra, a nawet lepsza niż jej tytuł, który rozbudził moją ciekawość i zachęcił mnie do przeczytania. Nie zawiodłem się. Lektura pomogła mi nie tylko osiągnąć sukces zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, ale uświadomiła mnie także co jest celem w życiu. Nie jestem pasjonatem książek, ale czytanie tej pozycji było inspirujące, ponieważ ćwiczenia jakie zamieścił autor w poszczególnych działach zmuszają nas do ruszenia głową. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć i rozwijać.
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów