Okładka - Codename: Panzers - Zimna Wojna - poradnik do gry

Codename: Panzers - Zimna Wojna - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2009
Dodał/a książkę:helion

Poradnik do gry "Codename: Panzers - Zimna Wojna" składa się przede wszystkim z bardzo obszernego opisu przejścia wszystkich osiemnastu etapów tej stosunkowo wymagającej strategii czasu rzeczywistego.

Codename: Panzers - Zimna Wojna - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

• Misja 3 - Unto the Breach (mapa) (Akt 1)
  • Cenne wskazówki
  • Misja 1 - End of the Line (mapa) (Akt 2)
  • Misja 4 - The Great Divide (mapa) (Akt 1)
  • Misja 1 - Stampede (cz.1) (Akt 1)
  • Misja 1 - Stampede (mapa) (Akt 1)
  • Misja 5 - Promises to Keep (mapa) (Akt 1)
  • Misja 2 - Storm Front (mapa) (Akt 2)
  • Misja 3 - White Star Rising (mapa) (Akt 2)
  • Misja 1 - The Spoils of Autumn (mapa) (Akt 4)

Informacja o grze

Trzecia część serii wojennych strategii czasu rzeczywistego, która podejmuje temat Zimnej Wojny. Produkcja przynosi spore zmiany w porównaniu do poprzednich części - w oczy rzuca się przede wszystkim ulepszona grafika. Podczas zabawy bierzemy udział w fikcyjnych misjach nawiązujących do prawdziwych wydarzeń. Kampania solowa składa się z 18 misji, polegających przede wszystkim na przejmowaniu punktów kontrolnych.

Gra Codename: Panzers - Cold War, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2009 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.