Cuda w Tobie. Zobacz, jak niesamowite dzieła Bóg czyni w tobie i poprzez ciebie

W Piśmie Świętym można znaleźć wiele opisów spektakularnych cudów. Ale to nie jedyne ich rodzaje. Istnieją również cuda, które zdarzają się nam wszystkim i dzieją się wszędzie wokół nas, na całym świecie.

Te czynności lub słowa, często proste i zwyczajne, z czasem potrafią całkowicie zmienić bieg naszego życia. Zainspiruj się tą książką - spróbuj odszukać cuda w swoim życiu i czyń kolejne każdego dnia.

"Cuda w tobie to wyjątkowa książka, która pomoże ci nastawić się na otrzymywanie cudów, dostrzegać je wokół siebie i doświadczać ich wsobie. Jeśli potrzebujesz cudu albo po prostu chcesz doświadczać ich częściej, przeczytaj tę książkę i wciel jej przesłanie w swoje życie."

Daniel Amen, MD, autor Change Your Brain, Change Your Life

"Cuda oczarowują ludzką duszę. Mój przyjaciel Mark Victor Hansen w prosty sposób uczy, jak możemy doświadczać i czynić więcej cudów, niż kiedykolwiek nam się śniło."

Peter Guber, prezes Mandalay Entertainment, autor bestsellera Tell to Win, właściciel Los Angeles Dodgers i Golden State Warriors

Informacje dodatkowe o Cuda w Tobie. Zobacz, jak niesamowite dzieła Bóg czyni w tobie i poprzez ciebie:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2017-05-12
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Cuda w Tobie. Zobacz, jak niesamowite dzieła Bóg czyni w tobie i poprzez ciebie

Cuda w Tobie. Zobacz, jak niesamowite dzieła Bóg czyni w tobie i poprzez ciebie - opinie o książce

Balsam dla duszy. Opowiadana krzepiące serce
Mark Victor Hansen0
Okładka ksiązki - Balsam dla duszy. Opowiadana krzepiące serce

Najlepsze z opowieści, które poruszyły serca ludzi na całym świecie. Jack Canfield i Mark Victor Hansen, dwóch najznakomitszych amerykańskich gawędziarzy...