Czarna owieczka. Moje poczytajki.

Osierocona owieczka wychowuje się razem ze szczeniakiem. Wynika z tego mnóstwo zabawnych sytuacji. Metka sypia w psiej budzie, obszczekuje gości, służy, a nawet biega po podwórku z kością w zębach!

Nowe kolorowe ilustracje Anny Wielbut, poręczny format i duża czcionka - książka idealna do samodzielnego czytania!

Informacje dodatkowe o Czarna owieczka. Moje poczytajki.:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2007 (data przybliżona)

Kup książkę Czarna owieczka. Moje poczytajki.

Czarna owieczka. Moje poczytajki. - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2016-06-09, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 (285) książki w 2016 roku, Dla dzieci, Mam,
Nie za długa, ale bardzo sympatyczna historia małej owieczki, która straciła mamę i oddano ją matce zastępczej - suczce. Owieczka przez to naprała psich zwyczajów. Jak inne opowiadania pana Grabowskiego i to opowiada o świecie zwierząt. Jedyną jego wadą jest długość, bo nim akcja się rozpędziła, już był koniec i aż szkoda było rozstawać się z bohaterami. Całości dopełniają przecudne ilustracje.
Avatar użytkownika - Elia
Elia
Przeczytane:2022-06-12, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Dość nieprawdopodobna opowieść o małej owieczcw, która straciła mamę. Nie było dla małej jedzenia, więc karmiła je mama, która miała małe pieski. Efektem było to, że mała owieczka nauczyła się szczekać:)

Avatar użytkownika - Laura_S
Avatar użytkownika - 22200116Zp
22200116Zp
Przeczytane:2008-05-15, Ocena: 5, Przeczytałam, podstawówka,
Jan Grabowski0
Okładka ksiązki - Na posterunku. Udział polskiej policji granatowej i kryminalnej w Zagładzie Żydów

Historia granatowej policji nie jest tematem zamkniętym i oswojonym. Wręcz przeciwnie, okupacyjne losy policjantów wracają dziś jako jeden z elementów...

Reksio i Pucek
Jan Grabowski0
Okładka ksiązki - Reksio i Pucek

Przygody dwóch piesków - jamnika Reksa i nieco płaczliwego puchatego Pucka. Klasyka literatury dziecięcej....