Okładka - Cze­go uczę się od zwie­rząt

Cze­go uczę się od zwie­rząt

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2015-07-16
Dodał/a książkę:helion

Przy­ja­ciół zwie­rząt: ko­cia­rzy, psia­rzy oraz wiel­bi­cie­li wszel­kich stwo­rzeń, a tak­że tych któ­rym ob­ca jest obec­ność zwie­rza­ka w do­mu i oczy­wi­ście wszyst­kich za­in­te­re­so­wa­nych po­zna­wa­niem sie­bie, wła­snym roz­wo­jem, po­pra­wia­niem ja­ko­ści swo­je­go ży­cia, za­da­ją­cych so­bie py­ta­nia i szu­ka­ją­cych od­po­wie­dzi za­chę­cam do lek­tu­ry: ,,Cze­go uczę się od zwie­rząt?" Bę­dzie o... wła­śnie o tym, co w ty­tu­le. Hi­sto­rie te pi­sze ży­cie. Wszyst­kie są praw­dzi­we. Każ­da z nich za­koń­czo­na py­ta­nia­mi. Bo­wiem py­ta­nia, któ­re so­bie za­da­je­my, bu­du­ją na­sze ży­cie. Te skon­stru­owa­ne są w ta­ki spo­sób, aby Ci słu­ży­ły, po­zwa­la­ły roz­wi­jać skrzy­dła i ko­rzy­stać z wła­sne­go po­ten­cja­łu. Masz w so­bie ol­brzy­mi skarb, wy­star­czy że w to uwie­rzysz.

Ja­ko co­ach za­da­ję lu­dziom mnó­stwo py­tań, któ­re ma­ją po­móc im dojść tam, do­kąd chcą. Te są dla Cie­bie. Wy­bierz ta­kie, któ­re są dla Cie­bie naj­lep­sze. Po­myśl i od­po­wiedz Je­śli to­wa­rzy­szy Ci czte­ro lub dwu­łap­ne stwo­rze­nie wsłu­chaj się w nie, ob­ser­wuj i ucz się.

Opo­wia­da­nia te moż­na po­trak­to­wać po pro­stu ja­ko roz­ryw­kę. Mo­żesz bę­dąc z in­spi­ra­cja­mi i my­śla­mi, któ­re przyj­dą do Cie­bie w od­po­wie­dzi na py­ta­nia, przejść swój wła­sny co­aching. Jak le­piej? Każ­dy do­ko­nu­je naj­lep­szych dla sie­bie wy­bo­rów. Ty rów­nież...