Czekolada jest zdrowa

"Uwaga! Radosne wieści dla łasuchów!Rozdzieramy folię kryjącą w sobie tabliczkę czekolady i ogarnia nas błogość na myśl o cudownej, rozpływającej się w ustach słodyczy. Poddajemy się pokusie i? w tym samym momencie ogarniają nas wyrzuty sumienia! Bo czekolada tuczy, bo uchodzi za niezdrową? Nieprawda! Książka zawiera doniesienia z najnowszych badań dietetyków. Wniosek z nich brzmi: czekolada jest korzystna dla organizmu i bardzo potrzebna!Okazuje się, że słodki przysmak zawiera przeciwutleniacze, magnez potrzebny układowi nerwowemu, żelazo konieczne do produkcji czerwonych krwinek, wiele witamin i wapń chroniący kości. A przede wszystkim: obfituje w substancje podnoszące poziom endorfin, czyli hormonów szczęścia! Do wzrostu masy ciała przyczynia się natomiast w znacznie mniejszym stopniu niż inne przekąski! Książka, obok wiarygodnych faktów naukowych, zawiera przesympatyczne omówienie roli czekolady w naszym życiu. Czym jest ?czekoladowy tryb życia? i co ten wyjątkowy słodycz ma wspólnego z romantyzmem? Co wiemy o jego bogatej historii? Książka idealnie nadaje się do wieczornej lektury w miękkim fotelu ? obowiązkowo z czekoladkami pod ręką!"

Informacje dodatkowe o Czekolada jest zdrowa:

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: b.d
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Czekolada jest zdrowa

Czekolada jest zdrowa - opinie o książce