Okładka książki - Czytam. E-magazyn o książkach nr 3

Czytam. E-magazyn o książkach nr 3

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2010-05-06
Kategoria: Inne
ISBN: b.d.
Liczba stron: 52
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: Sławomir Krempa

Ocena: 0 (0 głosów)

To już trzeci numer e-magazynu o książkach "Czytam". Numer wyjątkowy, bowiem - przed 1 czerwca - szczególnie mocno obecna będzie w nim literatura kierowana do czytelników najmłodszych. W numerze gości Paddington - niedźwiadek z mrocznych zakątków Peru, którego wszyscy doskonale znamy. Kierując się wyborem jury Dongów - nagród przyznawanych najlepszym książkom dla dzieci przez polską sekcję IBBY - prezentujemy też nowości, które stać się mogą wspaniałym prezentem z okazji Dnia Dziecka. Swoje typy w tym zakresie prezentuje też nasza recenzentka - Magdalena Galiczek.

 

Ale "Czytam" to nie tylko książka dla dzieci. Wywiad numeru przeprowadziliśmy z Filipem Onichimowskim, autorem znakomitej książki z pogranicza literatury pięknej i powieści sensacyjnej "Człowiek z Palermo". Do grona felietonistów współpracujących z magazynem dołączył Jan Koźbiel - znakomity redaktor, który na przestrzeni lat odkrył bardzo wiele literackich talentów, obecnie prowadzący własne wydawnictwo. W swym pierwszym tekście wskazuje on na niechęć wydawców do publikowania książek polskich autorów. Tym, którzy wydawcy szukać nie chcą, pomoże Niżej Podpisany, który po raz trzeci wskazuje, gdzie w sieci warto publikować. Z kolei Gabriel Augustyn podkreśla, że czasami zbyt wczesny debiut może wyrządzić autorowi więcej szkody niż pożytku.

 

Piszemy o najlepszych książkach katolickich, mścimy się w znakomitym opowiadaniu Nataszy Sochy, nieco złośliwie komentujemy wydarzenia rynku książki w "Przebłyskach" i wertujemy - nasi recenzenci wybierają po trzy najciekawsze nowości z zakresu literatury dla młodzieży, fantastyki, historii, literatury pięknej, powieści obyczajowych i kryminalnych. Na koniec prezentujemy bestsellery z różnych księgarni i wskazujemy, gdzie w maju po prostu musicie być. Zapraszamy do lektury!

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Inne książki autora
Czytam. Magazyn czytelniczy
redakcja wortalu Granice.pl0
Okładka ksiązki - Czytam. Magazyn czytelniczy

Zapraszamy do lektury pierwszego, ale specjalnego, świątecznego numeru nowego pisma skierowanego do wszystkich miłośników książki i słowa czytanego. "Czytam...

Czytam. Magazyn czytelniczy nr 2
redakcja wortalu Granice.pl0
Okładka ksiązki - Czytam. Magazyn czytelniczy nr 2

Zapraszamy do lektury drugiego numeru magazynu czytelniczego "Czytam" wydawanego przez redakcję wortalu Granice.pl. W nim między innymi:Dan Brown...

Top 5 książek
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Dziewczyny z Syberii
Anna Herbich
Okładka książki - Dziewczyny z Syberii
Reklamy