Okładka - Dante's Inferno -  poradnik do gry

Dante's Inferno - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2010
Dodał/a książkę:helion

Poradnik do gry Dante's Inferno zawiera przede wszystkim szczegółowy opis przejścia. Znalazło się tu także miejsce dla informacji na temat znajdziek.

Dante's Inferno - oficjalny polski poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

• Opis przejścia - Greed (1)
  • Opis przejścia - Greed (2)
  • Opis przejścia - Greed (3)
  • Opis przejścia - Anger (1)
  • Opis przejścia - Gluttony (3)
  • Opis przejścia - Treachery
  • Opis przejścia - Lust (1)
  • Opis przejścia - Gluttony (2)
  • Opis przejścia - Shores of Acheron (1)
  • Opis przejścia - Greed (5)

Informacja o grze

Dynamiczny slasher TPP, osadzony w piekielnych realiach, wyprodukowany przez twórców Dead Space. Fabuła gry nawiązuje do XIV wiecznej powieści Dantego Alighieri, w której główny bohater wkracza do piekła celem odnalezienia ukochanej. Podczas tej wyprawy trzeba przemierzyć 9 kręgów (wymiarów) piekielnej otchłani i stanąć oko w oko z samym Lucyferem. W grze możemy rozwijać naszą postać i poszerzać umiejętności.

Gra Dante's Inferno, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2010 roku i dostępny jest na platformach: X360, PS3, PC, PSP. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.