Okładka książki - Dębowa kołyska

Dębowa kołyska

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2016-03-08
Dodał/a książkę: elibri

W leśniczówce Klechdy wiele się zmieniło przez ostatnie kilka miesięcy - Piątek został tatą! Szybko okazało się, że złotowłosa Anielka nie jest zwyczajnym dzieckiem, ale czy mogło być inaczej w krainie przepełnionej pradawną magią?

W opiece nad córeczką pomagają leśniczemu wszyscy mieszkańcy doliny, a szczególnie Skrobek - najprawdziwszy domowy skrzat! Teraz, mając oparcie w rodzinie i przyjaciołach, Piątek będzie mógł jeszcze lepiej zadbać o ukochany las.

Czy uda mu się poskromić ducha nawiedzającego leśniczówkę? W jaki sposób obroni mieszkańców lasu przed złowrogą Wietrzycą? Czy przemówi do rozumu bimbrownikom i ekologom? A przede wszystkim, czy spełni się jego wielkie marzenie i ujrzy wreszcie tajemniczego sześcioptaka?

Kolejna porcja przygód sympatycznego leśnika i niesamowitych mieszkańców Doliny Bagiennej Trawy.

Kup książkę

Czarownice są wśród nas
Paweł Wakuła0
Okładka ksiązki - Czarownice są wśród nas

Czy podejrzewalibyście, że pani woźna, ciotka albo niepozorny sąsiad czarują lepiej niż cały sztab nauczycielski z Hogwartu? Uprawiają magię widoczną...

Co w trawie piszczy
Paweł Wakuła0
Okładka ksiązki - Co w trawie piszczy

Życie w Dolinie Bagiennej Trawy obfituje w zagadki, które rozwiązać może jedynie para wybornych leśnych detektywów ? Maurycy & Ogryzek . Gdzie jest tajemnicza...