Diabeł się mnie boi. Opowieść o ojcu Gabriele Amorcie

,,Wraz z odejściem o. Gabriele Amortha straciliśmy jedną z najważniejszych postaci XX wieku"

o. Francesco Bamonte, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów

Ojciec Gabriele Amorth był jednym z najznamienitszych egzorcystów i demonologów naszych czasów. Większość swego kapłańskiego życia poświęcił walce z szatanem, dzięki czemu pomógł tysiącom ludzi uwolnić się od opętań i dręczeń.

Za sprawą książki znakomitego pisarza, ks. Marcella Stanzionego w zupełnie nowym świetle odkrywamy wyjątkową postać o. Gabriele Amortha. Zebrane przez autora wspomnienia współpracowników i przyjaciół słynnego egzorcysty ukazują go nie tylko jako odważnego przeciwnika szatana, ale również znakomitego duszpasterza i pełnego ciepła oraz poczucia humoru przyjaciela. Ta książka to przejmująca opowieść o życiu wybitnego duchownego, a także zapis wielu świadectw bliskich mu osób oraz tych, którym pomógł odnaleźć Jezusa.

Człowiek, który odprawił 70 tys. egzorcyzmów mówi, że skuteczność modlitwy zależy od wiary. Historia o. Gabriele Amortha pomaga uwierzyć nie tylko w istnienie diabła, ale i w to, że jest Ktoś, kto diabła ma pod kontrolą.

Jakub Jałowiczor, ,,Gość Niedzielny"

Informacje dodatkowe o Diabeł się mnie boi. Opowieść o ojcu Gabriele Amorcie:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2017-02-23
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Il diavolo ha paura di me. In memoria di Don Gabriele Amorth, il piu famoso esorcista cattolico

Kup książkę Diabeł się mnie boi. Opowieść o ojcu Gabriele Amorcie

Diabeł się mnie boi. Opowieść o ojcu Gabriele Amorcie - opinie o książce

Ukryta w uśmiechu. Bł. Aleksandrina Maria da Costa
o. Gabriele Amorth0
Okładka ksiązki - Ukryta w uśmiechu. Bł. Aleksandrina Maria da Costa

Błogosławiona Aleksandrina Maria da Costa, nazywana mistyczką fatimską, była jedną z najbardziej wpływowych katolickich wizjonerek XX wieku. To ona przekazała...

Broń przeciw złu. Moje spotkanie z Medjugorje
o. Gabriele Amorth0
Okładka ksiązki - Broń przeciw złu. Moje spotkanie z Medjugorje

Ojciec Gabriele Amorth to jakim był człowiekiem i kapłanem zawdzięczał przede wszystkim swojej miłości do Matki Bożej a szczególnie do Medjugorje. Słynny...