Diabelskie obietnice

Kolejna książka z serii Komisarz Julia Durant

Korupcja i handel ludźmi wśród frankfurckiej elity

Do gabinetu psycholożki Vereny Michel wpada przerażona Mołdawianka, Maria. Dziewczyna przetrzymywana w starej willi i zmuszana do prostytucji cudem ucieka oprawcom. Psycholożka prosi o pomoc swoją przyjaciółkę, adwokatkę Ritę Hendriks. Krótko potem Rita zostaje zamordowana.

To sprawa dla bardzo zaangażowanej policjantki, Julii Durant, która w trakcie śledztwa szybko trafi na ślad dalszych dwóch niewyjaśnionych zbrodni.

Największą pasją Andreasa Franza od zawsze było pisanie. Już pierwsza jego powieść "Rytuał zbrodni" osiągnęła niebywały sukces i przysporzyła mu rzeszę wiernych czytelników. Każda następna powieść zyskiwała miano bestsellera, czyniąc Andreasa Franza jednym z najpoczytniejszych autorów kryminałów w Niemczech. Autentyczność jego książek można zawdzięczać bliskim kontaktom autora z policją i innymi służbami.

Informacje dodatkowe o Diabelskie obietnice:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2015-01-21

Kup książkę Diabelskie obietnice

Diabelskie obietnice - opinie o książce

Avatar użytkownika - natalia07
natalia07
Przeczytane:2021-06-28, Ocena: 6, Przeczytałem, 12 książek 2021,

Główną bohaterką jest Maria - Mołdawianka przetrzymywana w starej posiadłości. Dziewczyna zmuszana była do prostytucji, ale udało się jej uciec. Trafia do psycholożki Vereny, która opiekuje się nią do samego końca.
Verena prosi o pomoc swoją przyjaciołkę, która jest adwokatem ale niestety zostaje zamordowana nim zdąrzy pomóc młodej dziewczynie.
Śledztwo w tej sprawie otrzymuje młoda policjanta Julia, która bardzo szybko trafia na ślady kolejnych niewyjaśnionych zbrodnii.  To z czym komisarz i wydział zabójstw będzie musiał się zmierzyć - przechodzi ludzkie pojęcie.

książka pełna niespodziewanych zwrotów akcji i trzymająca w napięciu od pierwszych do ostatnich słów. Tak naprawdę czytamy tutaj o problemach naszego świata o których nikt nie chce słyszeć bo tak wygodniej. Franz poruszył w swojej książce bardzo istone problemy naszego świata.

Ślady, których nie było
Andreas Franz0
Okładka ksiązki - Ślady, których nie było

Historia „Śladów, których nie było” rozgrywa się w północnej części Niemiec, w regionie, w którym pisarz mieszkał do połowy lat 90-tych. Jest...

Z zimną krwią
Andreas Franz0
Okładka ksiązki - Z zimną krwią

Nowa powieść niemieckiego mistrza kryminału, ukazująca najmroczniejsze strony ludzkiej natury Małą miejscowość pod Frankfurtem zamieszkaną przez majętnych...