Diable ziele

Pochodzę z rodziny inteligenckiej, która w czasach PRL-u zubożała, ponieważ nie współpracowała z „przewodnią siłą narodu”. W wieku siedemnastu lat, nie chcąc być ciężarem dla dziadków emerytów, którzy mnie utrzymywali, zacząłem pracować, ucząc się i studiując. Początkowo byłem robotnikiem, później konstruktorem. W tamtych czasach, było trudno o awans nie należąc do partii, ale mimo to zostałem głównym mechanikiem w niewielkiej fabryce i na koniec wicedyrektorem. Po stanie wojennym podjąłem pierwsze próby literackie, jednak bez powodzenia (z tego samego powodu, z którego spauperyzowali się moi przodkowie). Następne próby podjąłem parę lat temu i w 2010 roku wydałem powieść pt. „Drugie życie”. „Diable ziele” jest moją drugą powieścią. W prywatnym życiu rzeźbię, chętnie uprawiam turystykę, mam wielu przyjaciół.

Informacje dodatkowe o Diable ziele:

Wydawnictwo: Radwan
Data wydania: 2011-08-10
ISBN: 978-83-7745-180-9

Kup książkę Diable ziele

Diable ziele - opinie o książce

Andrzej Sikora0
Okładka ksiązki - Bezprzewodowe sieci czujników w internecie rzeczy. Modele - Algorytmy - Protokoły

Od pewnego czasu żyjemy w świecie, w którym coraz więcej urządzeń powszechnego użytku łączy się z Internetem. Weszliśmy w nową fazę rozwoju globalnej sieci...

Forget Me Not
Julie Soto