Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą?

Dlaczego mężczyźni są niepewni swojej miłości? ? Dlaczego mężczyźni unikają zobowiązań? ? Dlaczego mężczyźni na całym świecie uważają, że kobiety nieustannie zrzędzą? ? Dlaczego kobiety nie przechodzą od razu do sedna sprawy? ? Dlaczego mężczyźni uwielbiają u kobiet wysokie obcasy, a kobiety uwielbiają mężczyzn z małymi, jędrnymi pośladkami? ? Siedem męskich zachowań, które doprowadzają kobiety do szału ? Dlaczego kobiety płaczą - niebezpieczeństwa szantażu emocjonalnego ? Ściśle tajny system oceniania stosowany przez kobiety ? Wyjaśnienie siedmiu największych zagadek dotyczących mężczyzn ? Inna kobieta - jego matka ? Typowo kobiecy sposób posługiwania się mową ? Test atrakcyjności seksualnej kobiet ? Test atrakcyjności seksualnej mężczyzn - ogier czy mięczak? ? Atrakcyjność seksualna mężczyzn - co pociąga kobiety? ? Kiedy myśliwy odwiesza łuk - emerytura ? Dlaczego mężczyźni kłamią

Allan i Barbara Pease są światowej sławy ekspertami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i języka ciała, a ich książki Mowa ciała i Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map rozeszły się w wielomilionowych nakładach.

Informacje dodatkowe o Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą?:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2017-02-28
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Why Men Lie and Women Cry
Tłumaczenie: Jóźwiak Bożena

Kup książkę Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą?

Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą? - opinie o książce

Avatar użytkownika - violabu
violabu
Przeczytane:2007-12-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 2012 i wcześniej, Mam,
Książka rzeczywiście odpowiada na pytania "Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą". Również na wiele innych celnie podsumowując różnice pomiędzy płaciami. Duża dawka humoru pozwala na spojrzenie na siebie i swoje zachowania z przymróżeniem oka. Dzięki temu można zrozumieć również partnera. Między innymi zauważyć, jak bezsensowne jest "rozdzielanie włosa na czworo" przez kobiety, co doprowadza mężczyzn do białej gorączki. Bardzo sympatycznie napisana książka. Nikogo nie obraża, mimo że pokazuje: zobacz, to Ty.
Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2020-07-26, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Kolejna przeze mnie przeczytana bardzo fajna książka napisana przez małżeństwo Barbarę i Allana Pease. Dowiecie się z niej nie tylko dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą, ale także dlaczego kobiety zrzędzą i dużo mówią, jakie męskie zachowania doprowadzają kobiety do szału, jak żyć z jego matką, co pociąga kobiety w mężczyznach i mężczyzn w kobietach, dlaczego mężczyźni unikają zobowiązań i o wielu jeszcze innych kwestiach. Na minus: autorzy wracają do tematów poruszanych w innych swoich książkach.
Świetnie mi się czytało. Polecam.

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2019-07-23, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (75) książki 2019, Miałam,

Ciekawy poradnik dla par. Przedstawia on sytuacje jakie spotykamy na codzień i podsuwa rozwiązania jak sobie radzić z nimi w związku. Polecany do przeczytania zarówno dla niej jak i dla niego.

Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2018-12-15, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Poradnik napisany w ciekawy, lekki - i co najważniejsze - humorystyczny sposób. Przedstawia różnice między płciami, argumentując je funkcjami mózgu kobiety i mężczyzny oraz zadaniami jakie w życiu mają pełnić osobnicy obojga płci. Sporo przykładów z 'życia wziętych', dowcipów, anegdot, ogólnie książka napisana z rozmachem. Nie przeczę, że niektóre fragmenty lektury były mocno stereotypowe, jednak dało się to przełknąć i ogólne wrażenie po przeczytaniu pozycji jest bardzo pozytywne. Najważniejsze jest, żeby mieć poczucie humoru i przyjąć swoje wady z uśmiechem na ustach ;)

Avatar użytkownika - KKS
KKS
Przeczytane:2017-04-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Mowa ciała
Allan Pease, Barbara Pease0
Okładka ksiązki - Mowa ciała

80% informacji o ludziach czerpiemy nie z ich słów, lecz z zachowania i gestów. To one właśnie zdradzają nasze prawdziwe intencje i nastawienie - jeśli...

Mowa ciała
Allan Pease, Barbara Pease 0
Okładka ksiązki - Mowa ciała

Międzynarodowy bestseller (29 tys. egz. łącznego nakładu od 2007 r.), który zdradza sekrety komunikacji niewerbalnej   80% informacji o ludziach...