Do zobaczenia we Włoszech

Malownicze wzgórza, winnice, pejzaże jak z obrazów starych mistrzów. Tutaj czas jakby się zatrzymał, ale to tylko pozory. Sielska atmosfera nie zawsze koi nerwy, zwłaszcza gdy nie wszystko idzie po naszej myśli. Pod niebem Toskanii Życie Diany zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Skromna pielęgniarka została żoną milionera. Teraz stać ją na każdą zachciankę, ma wspaniałą rezydencję w Toskanii i kilka luksusowych domów w Europie. Jedno wydarzenie sprawi, że ta bajka może nie mieć szczęśliwego zakończenia. W ogrodach Castelfino Gianni odziedziczył wspaniałą rezydencję w Toskanii. Niechętnie przejmuje tytuł hrabiego i związane z tym obowiązki. Bliscy oczekują, że Gianni szybko się ożeni. Jak na zawołanie pojawia się Meg, piękna Angielka, której poprzedni właściciel majątku zlecił zaprojektowanie pałacowych ogrodów. Wieczory w Toskanii To miała być krótka podróż służbowa do Woch, ale los chciał inaczej. Katie przyjmuje posadę asystentki Riga Ruggiero i przenosi się do jego posiadłości w Toskanii. Kiedyś szara myszka, teraz zyskuje pewność siebie i wiarę we własną atrakcyjność. Jej szef dostrzega te zmiany i zaczyna się nią coraz bardziej interesować.

Informacje dodatkowe o Do zobaczenia we Włoszech:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2016-07-06

Kup książkę Do zobaczenia we Włoszech

Do zobaczenia we Włoszech - opinie o książce

Avatar użytkownika - reading-mylove
reading-mylove
Przeczytane:2016-07-28, Ocena: 4, Przeczytałem,
Włochy kojarzą mi się z malowniczymi wzgórzami, przepięknymi uliczkami, najlepszymi lodami na świecie i vespą. We Włoszech czas jak dla mnie się zatrzymuje, a podróż w tamte rejony to istna sielanka. Raj na ziemi. W taką cudowną podróż zabiera nas Harper Collins. W książce „Do zobaczenia we Włoszech” to trzy historie osadzone w tym niezwykłym kraju. Pod niebem Toskanii Diana na co dzień mieszka w Londynie. Pracuje jako pielęgniarka. Jej życie zmienia się, gdy wychodzi za mąż za włoskiego milionera. Czy to, że zamieszkała we wspaniałej rezydencji i zostanie żoną bogacza zapewni jej szczęście? Ale Diana najbardziej na świecie pragnie dziecka. W ogrodach Castelfino Gianni jest playboyem, który nie myśli o ustatkowaniu się, chociaż jego rodzina o tym marzy. Odziedzicza wspaniałą rezydencję, której pałacowe ogrody ma zaprojektować piękna Angielka Meg. Czy uda jej się skraść serce tego niepoprawnego przystojniaka? Wieczory w Toskanii Katie wybiera się w krótką podróż do Włoch, ale los bywa przewrotny i przyjmuje ona posadę asystentki. Z szarej myszki przeobraża się w a trakcyjną i pewną siebie kobietę. Powoduje to, że jej szef Rigo zaczyna zwracać na nią uwagę. Jak dla mnie „Do zobaczenia we Włoszech” to typowy harlequin, bajka o Kopciuszku. I jeszcze do tego spełniające się amerykański sen. Jak to wygląda w tej książce? Ona – biedna, wypadałoby, żeby była dziewicą. On – bogaty, przystojny, z ogromny… domem. Ona przyjeżdża do niego i zostaje A) pracownicą, B) kochanką, C) od razu żoną. Spędzają ze sobą mnóstwo czasu, ciągle uprawiają seks, dochodzi do mezaliansu, albo po prostu do focha z przytupem. Ona ucieka, ale potem jest w ciąży. A on nie biegnie za nią. Mija jakiś czas, ale i tak do niej jedzie, żeby oświadczyć się i obiecać wszystko co chce, byleby tylko wróciła. W między czasie obdarowuje ją prezentami, biżuterią, drogimi ubraniami. A w tle włoski krajobraz. Mimo wszystko mile spędziłam czas przy tej lekturze. Takie książki wprowadzają w nasze życie chwilowe przeniesienie do bajkowego świata, gdzie na chwilę możemy stać się bogate, piękne i pożądane. Jeśli chcecie odetchnąć po tygodniu ciężkiej pracy i pomarzyć to ten egzemplarz doskonale się sprawdzi. Szczególnie latem, kiedy wszystko może się zdarzyć. http://reading-mylove.blogspot.com/2016/07/do-zobaczenia-we-woszech.html
Avatar użytkownika - dona
dona