,,Codziennie spotykamy naszego wroga przy stole negocjacyjnym - nas samych. Jeśli zastosujesz zwycięską strategię opisaną w tej książce, odniesiesz sukces w pracy i życiu" - Daniel H. Pink, autor Jak być dobrym sprzedawcą

Światowy guru w dziedzinie negocjacji w swojej kolejnej przełomowej książce pokazuje, że największą przeszkodą w osiąganiu mądrych porozumień jest nasza naturalna skłonność do postaw (takich jak: nadmierny krytycyzm wobec siebie, obwinianie się itp.), które nie służą naszym interesom. Kiedy nauczymy się wpływać na siebie, stworzymy podstawę dla zrozumienia innych ludzi i wywierania na nich wpływu. Ury prezentuje prostą, skuteczną sześciostopniową metodę, dzięki której dojdziesz do porozumienia ze sobą i znacznie zwiększysz swoje umiejętności negocjacyjne.

,,William Ury rzuca światło na to, jak osiągnąć satysfakcjonujące porozumienie z człowiekiem, którego widzimy w lustrze. Przedstawiając mozaikę różnych historii i mądrych rad, pomaga nam w praktyczny i wnikliwy sposób przyjrzeć się naszym decyzjom i związkom".

Adam Grant, profesor Wharton Business School i autor Dawaj i bierz

William Ury to światowej sławy specjalista w zakresie negocjacji. Jest współtwórcą Harvard's Program on Negotiation, doradcą w Białym Domu i Pentagonie, współpracuje także z największymi amerykańskimi korporacjami. Brał udział w mediacjach w czasie wojny w Czeczenii, Jugosławii i pomagał w rozwiązywaniu wielu kryzysowych sytuacji na całym świecie. Jest współautorem bestselleru Dochodząc do TAK oraz autorem innych książek, w tym wydanej przez DW REBIS Siły pozytywnego ,,NIE".

Informacje dodatkowe o Dochodząc do TAK ze sobą. Jak osiągnąć porozumienie wewnętrzne oraz z innymi ludźmi:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015-04-07
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Dochodząc do TAK ze sobą. Jak osiągnąć porozumienie wewnętrzne oraz z innymi ludźmi

Dochodząc do TAK ze sobą. Jak osiągnąć porozumienie wewnętrzne oraz z innymi ludźmi - opinie o książce

Odchodząc od NIE. Wyd.II
William Ury0
Okładka ksiązki - Odchodząc od NIE. Wyd.II

W książce opisano, jak należy negocjować spory prywatne i zawodowe, kiedy mamy do czynienia z trudnym partnerem i nie potrafimy znaleźć z nim ani wspólnego...

Dochodząc do zgody
William Ury0
Okładka ksiązki - Dochodząc do zgody

Czy jesteśmy, jak chcą niektórzy, morderczymi nagimi małpami? Taka jest ludzka natura - powtarza za Freudem wielu z nas, w tym przywódców tego świata,...

Forget Me Not
Julie Soto