Dom. Droga ucieczki jest w Tobie

Frank Peretti i Ted Dekker, dwaj najbardziej uznani autorzy thrillerów paranormalnych - połączyli siły, aby stworzyć opowieść, która was zaskoczy. Przyjmijcie zaproszenie do ich Domu. Przyłączcie się do gry, w której zwycięstwo równa się porażce, a jedyna droga ucieczki jest w was samych. Gra toczy się o najwyższą stawkę, a jej zasady mógł opracować jedynie szaleniec. Zasady, których musicie przestrzegać. Jedna Gra. Siedmioro uczestników. Trzy zasady. Gra kończy się o świcie.

Informacje dodatkowe o Dom. Droga ucieczki jest w Tobie:

Avatar użytkownika - karolinaosewska
karolinaosewska
Przeczytane:2020-08-25, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020,

71/52/2020
"Dom. Droga ucieczki jest w Tobie" Frank Peretti, Ted Dekker #recenzja @StudioEmka

Wyobraź sobie, że w dziwnych okolicznościach psuje ci się auto, trafiasz do przydrożnego zajazdu, który wita zbłąkanych wędrowców otwartymi drzwiami.

Okazuje się jednak nie być zwyczajnym domem, a miejscem psychodelicznej gry, w którą zostają wciągnięci ci którzy mają to nieszczęście się do niego przybłąkać.

W taką grę, w której ważne są trzy zasady, a najbardziej jedna: Zapłatą za grzech jest jedno martwe ciało.

Bohaterowie Domu: Jack i Stephanie, małżeństwo w rozsypce, pogrążone w bólu po stracie dziecka i Randy i Leslie, para, która też skrywa mroczne cienie przeszłości, będzie musiała stawić czoła psychopatycznemu mordercy, White'owi który zwabił ich do tego domu, a także Stewartowi, Pete'owi i Betty, trójce gospodarzy domu, którzy nie są tymi, za których się podają. Nasi bohaterowie będą musieli zdecydować jak nie odebrać życia sobie nawzajem w lęku przed mordercą, a także przetrwać i nie dać się zabić tròjce gospodarzy ni White'owi. W ich głowach wciąż wyświetla się jedna myśl: Albo jedno martwe ciało albo wszystkie.

Nieoczekiwanie Jack i Stephanie znajdują sprzymierzeńca w małej dziewczynce, Susan, która staje się ich swoistym wybawieniem. Pokazuje im, że by pokonać dom i White'a muszą szukać drogi ucieczki w sobie, przebaczyć i zaufać Bogu.

"Dom. Droga ucieczki jest w Tobie" to paranormalny thriller, który porusza kwestię odwiecznej walki dobra ze złem. Jest to lektura mroczna, wciągająca i która potrafi wzbudzić dreszcz grozy na plecach. Labirynt piwnicy domu przyprawił by każdego z nas o zawał serca. Bardzo ciekawy, i choć mroczny to niosący światło nadziei, dobra i miłości thriller, polecam wszystkim fanom grozy, horroru i thrillerów z nutką paranormalną. :)

Avatar użytkownika - Dizzy
Dizzy